Daisy Tekući sapun milk&honey 1 l Cijena za j.m.: 1,15 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,15 €/kom (3) 1 15 €/kom kom
Daisy Tekući sapun aloe vera 1 l Cijena za j.m.: 1,15 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,15 €/kom (10) 1 15 €/kom kom
Daisy Tekući sapun honey&coco 1 l Cijena za j.m.: 1,15 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,15 €/kom (8) 1 15 €/kom kom
Palmolive Naturals Tekući sapun refill almond milk 1000 ml Cijena za j.m.: 6,45 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (2) 6 45 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dove Tekući sapun refill deeply nourishing 500 ml Cijena za j.m.: 5,78 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (4) 2 89 €/kom kom
Olea Tekući sapun coco&vanilla 500 ml Cijena za j.m.: 2,90 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (3) 1 45 €/kom kom
L'Angelica Tekući sapun oil&mineral complex refill 1 l Cijena za j.m.: 3,55 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,55 €/kom (1) 3 55 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dove Tekući sapun za ruke refill 750 ml Cijena za j.m.: 5,19 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,69 €/kom (0) 3 89 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dove Beauty Cream Bar Sapun 4x90 g Cijena za j.m.: 12,47 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
PROMO SUPER PRILIKA ! Fa Magic Oil Gel za tuširanje pink jasmine 400 ml Cijena za j.m.: 6,48 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
PROMO SUPER PRILIKA Fa Men Sport 3in1 Gel za pranje tijela, kose i lica 2x400 ml Cijena za j.m.: 6,24 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Afrodita She is positive vibe Uljni gel za tuširanje pear&pineapple 400 ml Cijena za j.m.: 10,48 €/l NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 5,99 €/kom (0) 4 19 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Afrodita She is true queen Parfemski gel za tuširanje oud vanilla 400 ml Cijena za j.m.: 10,48 €/l NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 5,99 €/kom (0) 4 19 €/kom kom
NOVO SUPER PRILIKA Afrodita Gel za tuširanje strawberry matcha 245 ml Cijena za j.m.: 12,20 €/l Cijena 11.09.2026.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
NOVO SUPER PRILIKA Afrodita Gel za tuširanje pink lemonade 245 ml Cijena za j.m.: 12,20 €/l Cijena 11.09.2026.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Afrodita Body Hugs Šećerni piling za tijelo virgin jojoba oil & pure shea butter 175 g Cijena za j.m.: 7,69 €/kom NC 30 dana: 10,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 10,99 €/kom (0) 7 69 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Popjoy Peel me Slow Sugar Scrub creamy pistachio 300 ml Cijena za j.m.: 16,07 €/l NC 30 dana: 6,89 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 6,89 €/kom (0) 4 82 €/kom kom
L'Angelica Officinalis Gel za tuširanje cotone e muschio bianco 500 ml Cijena za j.m.: 6,90 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,25 €/kom (0) 3 45 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Lactovit Lactourea Gel za tuširanje 600 ml Cijena za j.m.: 5,25 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 15 €/kom kom
Nivea Fresh Natural Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 35,93 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (0) 5 39 €/kom kom
Borotalco Original Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 36,60 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (3) 5 49 €/kom kom
Nivea Men Fresh Active 48h Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 35,27 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,29 €/kom (0) 5 29 €/kom kom
Borotalco Original Deo roll on 50 ml Cijena za j.m.: 109,80 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 5 49 €/kom kom
MultiPlusCard Old Spice Whitewater Stick 2x50 ml MultiPlusCard cijena: 5,99 € Cijena za j.m.: 94,90 €/l Vrijedi do: 28.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,49 €/kom (0) 9 49 €/kom kom
Nivea Pearl&Beauty 72h Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 35,93 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (1) 5 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dove Original 48h Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 26,60 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,35 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Fa Energising Pink Passion 48h Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 17,27 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
Borotalco Soft Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 36,60 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 5 49 €/kom kom
AKCIJA -50% ! Rexona Shower Fresh 48h Dezodorans 150 ml Cijena za j.m.: 18,27 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,75 €/kom (0) 2 74 €/kom kom
NOVO Nivea Skin Refining Serum-losion za tijelo hyaluron i niacinamide 200 ml Cijena za j.m.: 46,45 €/l Cijena 11.09.2026.: 9,29 €/kom (0) 9 29 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Afrodita Body Hugs Masažno ulje golden retreat 150 ml Cijena za j.m.: 4,89 €/kom NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 6,99 €/kom (0) 4 89 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Afrodita Body Hugs Maslac za tijelo pure shea & cocoa butter 200 ml Cijena za j.m.: 7,69 €/kom NC 30 dana: 10,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 10,99 €/kom (0) 7 69 €/kom kom
NOVO AKCIJA -30% ! Popjoy Silk don't Kill me Body Butter creamy pistachio 300 ml Cijena za j.m.: 16,07 €/l NC 30 dana: 6,89 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 6,89 €/kom (0) 4 82 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Lactovit Lactourea Mlijeko za tijelo repairing 400 ml Cijena za j.m.: 11,98 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (3) 4 79 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Olea Odstranjivač laka za nokte 200 ml Cijena za j.m.: 7,95 €/l NC 30 dana: 1,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 1 59 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Nivea Soft Krema 300 ml Cijena za j.m.: 25,63 €/l NC 30 dana: 10,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kom (2) 7 69 €/kom kom
AKCIJA -26% ! Olea Univerzalna krema za ruke, tijelo i lice 300 ml Cijena za j.m.: 4,30 €/l NC 30 dana: 1,75 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (4) 1 29 €/kom kom