PROMO SUPER PRILIKA ! Oreo Keksi double creme 170 g Cijena za j.m.: 9,35 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 10.03.2026.: 2,19 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
PROMO AKCIJA -20% ! Oreo BTS Keks brown sugar pancake 157 g Cijena za j.m.: 10,13 €/kg NC 30 dana: 1,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 25.08.2026.: 2,35 €/kom (1) 1 59 €/kom kom
PROMO MultiPlusCard 7days Croissant oreo 70 g MultiPlusCard cijena: 1,09 € Cijena za j.m.: 17,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 03.03.2026.: 1,29 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
NOVO AKCIJA -15% ! Dulcetti Mekani biskvit s okusom limuna 400 g Cijena za j.m.: 5,48 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 2,59 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Kraš Napolitanke s čokoladnim punjenjem 840 g Cijena za j.m.: 5,94 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (16) 4 99 €/kom kom
Jaffa cakes Biskvit 300 g Cijena za j.m.: 8,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (4) 2 49 €/kom kom
Bambi Plazma Keksi 300 g Cijena za j.m.: 10,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (3) 3 09 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Frondi Vafel nougat 250 g Cijena za j.m.: 7,96 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
PROMO Milka Mmmax Čokolada oreo 300 g Cijena za j.m.: 16,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (1) 4 99 €/kom kom
PROMO Twix Desert xtra 75 g Cijena za j.m.: 19,87 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
PROMO Milka Čokolada oreo white 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -24% ! Milka Extra Fun Čokolada berry mix&popping candy 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg NC 30 dana: 3,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 17.09.2026.: 3,29 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
NOVO AKCIJA -24% ! Milka Extra Fun Čokolada jelly, biscuit&popping candy 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg NC 30 dana: 3,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 3,29 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
NOVO AKCIJA -24% ! Milka Extra Fun Čokolada tropical mix&popping candy 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg NC 30 dana: 3,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 3,29 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
Dorina Čokolada za jelo i kuhanje 300 g Cijena za j.m.: 18,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,59 €/kom (8) 5 59 €/kom kom
Milka Čokolada alpine milk 80 g Cijena za j.m.: 12,88 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,03 €/kom (2) 1 03 €/kom kom
Sweet Chef Čokolada za jelo i kuhanje 43% cacao 350 g Cijena za j.m.: 10,43 €/kg Cijena 14.10.2025.: 4,49 €/kom (1) 3 65 €/kom kom
PROMO Chio Tortillas nacho cheese 110 g Cijena za j.m.: 18,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
PROMO Pringles paprika classic 165 g Cijena za j.m.: 21,15 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
NOVO Chio Street food Čips Korean style bbq sauce 120 g Cijena za j.m.: 12,42 €/kg Cijena 10.09.2026.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
NOVO Chio Street Food Čips indian spice curry 120 g Cijena za j.m.: 12,42 €/kg Cijena 10.09.2026.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
NOVO San Carlo Waffle Krumpirov čips 150 g Cijena za j.m.: 13,27 €/kg Cijena 08.09.2026.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Garden Good Badem jezgra 500 g Cijena za j.m.: 11,98 €/kg Cijena 19.08.2025.: 5,99 €/kom (1) 5 99 €/kom kom
Hrusty Štapići slani 220 g Cijena za j.m.: 3,59 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (4) 0 79 €/kom kom
Hrusty Clasic Čips slani 150 g Cijena za j.m.: 7,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,15 €/kom (5) 1 19 €/kom kom
Hrusty Popocorn slani 125 g Cijena za j.m.: 6,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (8) 0 85 €/kom kom
PROMO Merci Bombonijera 210 g Cijena za j.m.: 38,05 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
Raffaello Bombonijera 150 g Cijena za j.m.: 29,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (3) 4 49 €/kom kom
Toffifee Bombonijera 125 g Cijena za j.m.: 23,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Bajadera Bombonijera 200 g Cijena za j.m.: 29,95 €/kg NC 30 dana: 7,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (6) 5 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Bajadera Bombonijera 500 g Cijena za j.m.: 25,48 €/kg NC 30 dana: 16,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 15,89 €/kom (4) 12 74 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Bajadera Bombonijera 300 g Cijena za j.m.: 28,70 €/kg NC 30 dana: 11,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,79 €/kom (3) 8 61 €/kom kom
Raffaello Bombonijera 230 g Cijena za j.m.: 28,65 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (3) 6 59 €/kom kom
Manner Mozart Praline 297 g Cijena za j.m.: 20,84 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (2) 6 19 €/kom kom
Nestlé After Eight 200 g Cijena za j.m.: 24,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (7) 4 99 €/kom kom
PROMO Twix Desert xtra 75 g Cijena za j.m.: 19,87 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
NOVO Popsi Desert kakao 30 g Cijena za j.m.: 46,33 €/kg Cijena 17.09.2026.: 1,39 €/kom (1) 1 39 €/kom kom
NOVO Popsi Desert white 30 g Cijena za j.m.: 46,33 €/kg Cijena 17.09.2026.: 1,39 €/kom (1) 1 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Bananko desert 30 g Cijena za j.m.: 15,00 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (6) 0 45 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Životinjsko carstvo čokolada razne vrste 15 g Cijena za j.m.: 36,67 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (5) 0 55 €/kom kom
MultiPlusCard Tortica original 2x25 g MultiPlusCard cijena: 0,85 € Cijena za j.m.: 19,80 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (2) 0 99 €/kom kom
Kit Kat Vafel mini 200 g Cijena za j.m.: 22,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Tortica original 25 g Cijena za j.m.: 18,00 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (5) 0 45 €/kom kom
Finesse Desert party mix 23/1 450 g Cijena za j.m.: 11,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (7) 4 99 €/kom kom
PROMO Labubu Tvrdi bomboni 30 g Cijena za j.m.: 33,33 €/kg Cijena 03.02.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 00 €/kom kom
NOVO Kiki Gumioza Gumeni bomboni extra sour apple 90 g Cijena za j.m.: 13,22 €/kg Cijena 15.09.2026.: 1,19 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Orbit Žvakaća guma spearmint 64 g Cijena za j.m.: 57,66 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (1) 3 69 €/kom kom
Chupa Chups Mini lizalice 18x6 g Cijena za j.m.: 23,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Kiki Tutti Frutti Bomboni 400 g Cijena za j.m.: 9,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pepermint Bomboni 100 g MultiPlusCard cijena: 1,15 € Cijena za j.m.: 12,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (4) 1 25 €/kom kom
Airwaves Žvakaća guma extreme 64 g Cijena za j.m.: 57,66 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
Kiki Punioza Bomboni voćni mix 90 g Cijena za j.m.: 14,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (1) 1 29 €/kom kom
MultiPlusCard Kraš 505 s crtom Bomboni 100 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 10,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (4) 1 09 €/kom kom
Kit Kat Vafel mini 200 g Cijena za j.m.: 22,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
Chupa Chups Mini lizalice 18x6 g Cijena za j.m.: 23,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Kiki Tutti Frutti Bomboni 400 g Cijena za j.m.: 9,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
Finesse Desert party mix 23/1 450 g Cijena za j.m.: 11,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (7) 4 99 €/kom kom
Elvan Toffix mix Bomboni 1 kg Cijena za j.m.: 6,29 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,29 €/kom (3) 6 29 €/kom kom
Kiki Tutti Frutti Bomboni 100 g Cijena za j.m.: 12,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA Smarties bomboni mini 158 g Cijena za j.m.: 28,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Nimm2 Lolly Lizalice 120 g 12/1 Cijena za j.m.: 19,58 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,35 €/kom (0) 2 35 €/kom kom
Finesse Desert choco peanut 18/1 350 g Cijena za j.m.: 11,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Trolli Gumeni bomboni the orginal hits 200 g Cijena za j.m.: 21,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (2) 4 39 €/kom kom