PROMO Jack Daniel's Old No. 7 Tennessee Whiskey 700 ml Cijena za j.m.: 34,64 €/l Cijena 02.05.2025.: 24,25 €/kom (2) 24 25 €/kom kom
PROMO Bombay Sapphire London Dry Gin 700 ml Cijena za j.m.: 38,84 €/l Cijena 02.05.2025.: 26,05 €/kom (1) 27 19 €/kom kom
PROMO Martini Bianco Aromatizirano vino 1 l Cijena za j.m.: 17,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 16,05 €/kom (1) 17 49 €/kom kom
PROMO Finlandia Vodka 700 ml Cijena za j.m.: 22,50 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,75 €/kom (1) 15 75 €/kom kom
Badel Antique Pelinkovac liker 0,7 l Cijena za j.m.: 25,70 €/l Cijena 02.05.2025.: 17,05 €/kom (7) 17 99 €/kom kom
Badel Pelinkovac gorki 1 l Cijena za j.m.: 16,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 16,05 €/kom (4) 16 49 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Aperol Aperitivo 0,7 l Cijena za j.m.: 19,41 €/l NC 30 dana: 19,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 18,99 €/kom (1) 13 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Jagermeister Liker 0,7 l Cijena za j.m.: 19,98 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 16,99 €/kom (1) 13 99 €/kom kom
AKCIJA -13% ! Vinoplod Šibenik Travarica rakija 1 l Cijena za j.m.: 12,99 €/l NC 30 dana: 14,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 14,05 €/kom (2) 12 99 €/kom kom
Le Coq Mojito Classic Cocktail lime taste 0,33 l Cijena za j.m.: 5,30 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,55 €/kom (4) 1 75 €/kom kom
Maraska Pelinkovac liker 1 l Cijena za j.m.: 17,19 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,49 €/kom (0) 17 19 €/kom kom
Badel Bajadera cream liqueur 0,7 l Cijena za j.m.: 28,64 €/l Cijena 02.05.2025.: 20,05 €/kom (6) 20 05 €/kom kom
Badel Pelinkovac gorki 0,7 l Cijena za j.m.: 17,93 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kom (1) 12 55 €/kom kom
Jameson Irish Whiskey 0,7 l Cijena za j.m.: 34,27 €/l Cijena 02.05.2025.: 23,05 €/kom (2) 23 99 €/kom kom
Degenija Trava Rica 1 l Cijena za j.m.: 15,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,85 €/kom (2) 15 49 €/kom kom
Beefeater London Dry Gin 0,7 l Cijena za j.m.: 29,41 €/l Cijena 02.05.2025.: 20,05 €/kom (3) 20 59 €/kom kom
Bailey's Orginal Irish Cream liker 0,7 l Cijena za j.m.: 32,70 €/l Cijena 02.05.2025.: 24,29 €/kom (3) 22 89 €/kom kom
AKCIJA -16% ! Sax Original Gin 0,7 l Cijena za j.m.: 14,98 €/l NC 30 dana: 12,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (2) 10 49 €/kom kom