Sortiraj

Filteri

Keksi

Sortiraj

Oreo BTS Keks brown sugar pancake 157 g

Cijena za j.m.: 10,13 €/kg
NC 30 dana: 1,99 €/kom
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 25.08.2026.: 2,35 €/kom
(1)
1
59 €/kom
kom

7days Croissant oreo 70 g

MultiPlusCard cijena: 1,09 €
Cijena za j.m.: 17,00 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 03.03.2026.: 1,29 €/kom
(0)
1
19 €/kom
kom

Domaćica original 300 g

Cijena za j.m.: 11,63 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom
(6)
3
49 €/kom
kom

Jaffa cakes Biskvit 300 g

Cijena za j.m.: 6,63 €/kg
NC 30 dana: 2,49 €/kom
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom
(4)
1
99 €/kom
kom

Kraš Petit Beurre 960 g

Cijena za j.m.: 5,30 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 5,09 €/kom
(8)
5
09 €/kom
kom

Bambi Plazma Keksi 300 g

Cijena za j.m.: 7,63 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(3)
2
29 €/kom
kom

Frondi Vafel nougat 250 g

Cijena za j.m.: 7,96 €/kg
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom
(2)
1
99 €/kom
kom

Petit keksi 400 g

Cijena za j.m.: 3,33 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,33 €/kom
(8)
1
33 €/kom
kom

Dulcetti Savoiardi Piškote 400 g

Cijena za j.m.: 4,38 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom
(6)
1
75 €/kom
kom

Kraš Čajni kolutići 800 g

Cijena za j.m.: 4,86 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom
(4)
3
89 €/kom
kom

Milka Keks choco mini stars 150 g

Cijena za j.m.: 15,93 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom
(2)
2
39 €/kom
kom

Moto Čajno pecivo kakao 192 g

Cijena za j.m.: 10,36 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom
(1)
1
99 €/kom
kom

Oreo Keksi original 176 g

Cijena za j.m.: 9,03 €/kg
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom
(2)
1
59 €/kom
kom

Munchmallow Family pack 210 g

Cijena za j.m.: 8,33 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom
(2)
1
75 €/kom
kom

Kraš Petit Beurre 480 g

Cijena za j.m.: 6,23 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(3)
2
99 €/kom
kom

Gran Cereale Keksi classico 250 g

Cijena za j.m.: 5,96 €/kg
NC 30 dana: 1,99 €/kom
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(3)
1
49 €/kom
kom

Finesse Sendvič keksi kakao 500 g

Cijena za j.m.: 4,58 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(3)
2
29 €/kom
kom

Kraš Napolitanke nougat 840 g

Cijena za j.m.: 4,75 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom
(3)
3
99 €/kom
kom

Moto Čajno pecivo kakao 288 g

Cijena za j.m.: 10,38 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom
(1)
2
99 €/kom
kom
Prikaži: