PROMO Cekin Hrvatsko pile svježe Cijena za j.m.: 3,31 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,96 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 1.8 kg (3) 5 96 €/kom kom
PROMO AKCIJA -24% K Plus Kiselo vrhnje 12% m.m. 180 g Cijena za j.m.: 2,05 €/kg NC 30 dana: 0,49 €/kom Vrijedi do: 01.10.2026 (0) 0 37 €/kom kom
PROMO Pampers Active Baby Pelene, veličina 3, mjesečno pakiranje 208/1 Cijena za j.m.: 0,25 €/kom Cijena 02.05.2025.: 53,09 €/kom (0) 53 09 €/kom kom
K Plus Svježa jaja A klasa, razred M 10/1 Cijena za j.m.: 0,25 €/kom Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (21) 2 45 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Zvijezda Suncokretovo ulje 1,2 l Cijena za j.m.: 1,54 €/l Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom (16) 1 85 €/kom kom
Z bregov Trajno mlijeko 2,8% m.m. 6x1 l Cijena za j.m.: 1,02 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,34 €/kom (8) 6 12 €/kom kom
Zvijezda Suncokretovo ulje 1 l Cijena za j.m.: 1,69 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (12) 1 69 €/kom kom
Z bregov Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1 l Cijena za j.m.: 1,02 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,02 €/kom (13) 1 02 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dukat Gouda polutvrdi punomasni sir narezani Cijena za j.m.: 4,49 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kg (14) 4 49 €/kg kg
Dukat Trajno mlijeko 2,8% m.m. 6x1 l Cijena za j.m.: 1,02 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,12 €/kom (8) 6 12 €/kom kom
AKCIJA -12% ! Belje Kravica Kraljica Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1 l Cijena za j.m.: 0,69 €/l NC 30 dana: 0,79 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,94 €/kom (16) 0 69 €/kom kom
Podravka Pasirana rajčica 500 g Cijena za j.m.: 2,18 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (8) 1 09 €/kom kom
Mlineta Pšenično bijelo brašno glatko tip 550 1 kg Cijena za j.m.: 0,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,60 €/kom (6) 0 75 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Sljeme Šunka u ovitku narezana Cijena za j.m.: 7,49 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kg (7) 7 49 €/kg kg
K Plus Mliječni namaz classic 70 g Cijena za j.m.: 7,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (6) 0 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! K Plus Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1 l Cijena za j.m.: 0,55 €/l Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (13) 0 55 €/kom kom
Barilla Spaghetti n.5 500 g Cijena za j.m.: 2,18 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (6) 1 09 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! K Plus Listovi za pite i savijače 500 g Cijena za j.m.: 1,78 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,95 €/kom (13) 0 89 €/kom kom