MultiPlusCard Pip Med cvjetni 900 g MultiPlusCard cijena: 6,89 € Cijena za j.m.: 8,84 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,96 €/kom (8) 7 96 €/kom kom
MultiPlusCard Medo-flor Med cvjetni 450 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 8,20 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (7) 3 69 €/kom kom
MultiPlusCard Pip Med bagrem 350 g MultiPlusCard cijena: 5,29 € Cijena za j.m.: 16,31 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,71 €/kom (3) 5 71 €/kom kom
MultiPlusCard Pip Med bagrem 900 g MultiPlusCard cijena: 9,89 € Cijena za j.m.: 11,88 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,69 €/kom (4) 10 69 €/kom kom
MultiPlusCard Medo-flor Med cvjetni 300 g MultiPlusCard cijena: 2,89 € Cijena za j.m.: 10,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (2) 3 29 €/kom kom
Apidal Med kadulja 900 g Cijena za j.m.: 19,43 €/kg Cijena 02.05.2025.: 17,49 €/kom (5) 17 49 €/kom kom
AKCIJA -29% MultiPlusCard ! Med cvjetni 900 g MultiPlusCard cijena: 3,79 € Cijena za j.m.: 4,43 €/kg NC 30 dana: 5,69 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pip Med šumski 700 g MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 15,56 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,89 €/kom (5) 10 89 €/kom kom
Podravka Med cvjetni 20 g Cijena za j.m.: 17,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,35 €/kom (1) 0 35 €/kom kom
MultiPlusCard Domed Obrt za pčelarstvo Med bagrem 720 g MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 18,04 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (2) 12 99 €/kom kom