NOVO AKCIJA -15% ! Dulcetti Mekani biskvit s okusom limuna 400 g Cijena za j.m.: 5,48 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 22.09.2026.: 2,59 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Dulcetti Savoiardi Piškote 400 g Cijena za j.m.: 4,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (6) 1 75 €/kom kom
Dulcetti Choco Petit Keks preliven mliječnom čokoladom 125 g Cijena za j.m.: 17,52 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (5) 2 19 €/kom kom
Dulcetti Taralli classic 300 g Cijena za j.m.: 5,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (2) 1 79 €/kom kom
Dulcetti Taralli mediterraneo 300 g Cijena za j.m.: 5,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
MultiPlusCard Dulcetti Dolci Cantuccini Keksi 200 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 10,75 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,15 €/kom (2) 2 15 €/kom kom
Dulcetti Dolci Cereali Integralni keksi classic 250 g Cijena za j.m.: 7,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (1) 1 75 €/kom kom
Dulcetti Grissini sezam 170 g Cijena za j.m.: 8,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Dulcetti Grissini ružmarin 170 g Cijena za j.m.: 8,76 €/kg Cijena 01.01.2026.: 1,29 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Dulcetti Grissini classic 170 g Cijena za j.m.: 8,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Dulcetti Dolci Cereali Keksi voće 250 g Cijena za j.m.: 7,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (1) 1 75 €/kom kom
AKCIJA -15% ! Dulcetti Mekani biskvit s glazurom okus kakao 400 g Cijena za j.m.: 5,48 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 2 19 €/kom kom