7days Croissant kakao 60 g Cijena za j.m.: 14,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,86 €/kom (2) 0 89 €/kom kom
Kraš Napolitanke cocoa&milk 420 g Cijena za j.m.: 7,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (3) 3 19 €/kom kom
Breakfast Biscuits nuts&honey 160 g Cijena za j.m.: 13,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 2 09 €/kom kom
Kraš Napolitanke čokoladni preljev 108 g Cijena za j.m.: 18,43 €/kg Cijena 03.04.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Gullon Keksi s punjenjem od jogurta 220 g Cijena za j.m.: 13,59 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
Gullon Dibus Sharkies Keksi bez glutena kakao 250 g Cijena za j.m.: 13,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (4) 3 39 €/kom kom
Domaćica extra choco naranča 220 g Cijena za j.m.: 15,86 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
MultiPlusCard Belvita Soft Bakes Breakfest Keksi s komadićima čokolade 250 g MultiPlusCard cijena: 3,39 € Cijena za j.m.: 14,36 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (4) 3 59 €/kom kom
Mulino Bianco Nascondini Keksi s čokoladom 330 g Cijena za j.m.: 13,91 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,59 €/kom (3) 4 59 €/kom kom
Gullon Vafel bez šećera 180 g Cijena za j.m.: 17,72 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (2) 3 19 €/kom kom
Bambi Plazma Stiksi keksi 125 g Cijena za j.m.: 19,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,35 €/kom (4) 2 49 €/kom kom
MultiPlusCard Kraš Napolitanke s čokoladnim punjenjem 187 g MultiPlusCard cijena: 1,48 € Cijena za j.m.: 8,82 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,65 €/kom (0) 1 65 €/kom kom
McVities Digestive Keksi integral 400 g Cijena za j.m.: 8,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (2) 3 59 €/kom kom
Finesse Čajno pecivo preliveno kakao preljevom 250 g Cijena za j.m.: 7,16 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Breakfast Biscuits muesli&fruit 160 g Cijena za j.m.: 13,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (2) 2 09 €/kom kom
MultiPlusCard Kraš Napolitanke lješnjak 50 g MultiPlusCard cijena: 0,89 € Cijena za j.m.: 21,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,00 €/kom (3) 1 05 €/kom kom
Schar Petit Keksi bez glutena 165 g Cijena za j.m.: 21,15 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Finesse Vafel rolice lješnjak, kikiriki 150 g Cijena za j.m.: 6,60 €/kg Cijena 10.03.2026.: 0,99 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Manner Hazelnut Vafli dark chocolate 400 g Cijena za j.m.: 9,35 €/kg NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 3 74 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Čajno pecivo 800 g MultiPlusCard cijena: 2,39 € Cijena za j.m.: 3,24 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 07.10.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
MultiPlusCard Grisbi Keksi punjeni kremom od čokolade 135 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 16,96 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Manner Napolitanke original 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg NC 30 dana: 2,39 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Bambi Plazma plus Keksi čokolada 135 g Cijena za j.m.: 11,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (1) 1 49 €/kom kom
Finesse Biskvit soft orange 270 g Cijena za j.m.: 8,48 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (2) 2 29 €/kom kom
Milka Choco Cow keks 120 g Cijena za j.m.: 19,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (0) 2 39 €/kom kom