Vinarija Orahovica Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,55 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Iločki podrumi Traminac Principovac Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 36,73 €/l Cijena 02.05.2025.: 27,55 €/kom (0) 27 55 €/kom kom
Plavac Mediterano Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 15,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
Villa Sandi Prosecco Rose Il Fresco 0,75 l Cijena za j.m.: 14,73 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,05 €/kom (1) 11 05 €/kom kom
Korta Katarina Pošip Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 43,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 32,55 €/kom (0) 32 55 €/kom kom
Kupife Voćno vino od šumske kupine 0,75 l Cijena za j.m.: 11,53 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,65 €/kom (3) 8 65 €/kom kom
Vina Belje Frankovka Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (1) 7 05 €/kom kom
Vina Laguna Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 5,35 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,35 €/kom (1) 5 35 €/kom kom
Milatić Plavac mali vino 0,75 l Cijena za j.m.: 12,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,55 €/kom (5) 9 49 €/kom kom
Zigante Malvazija Istarska Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 18,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,05 €/kom (1) 13 59 €/kom kom
Zlatan Plavac Barrique Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 26,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 19,55 €/kom (0) 19 55 €/kom kom
Hectorovich Prošek Kvalitetno desertno vino 0,5 l Cijena za j.m.: 55,58 €/l Cijena 02.05.2025.: 25,25 €/kom (1) 27 79 €/kom kom
Korlat Supreme Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 33,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 25,05 €/kom (1) 25 05 €/kom kom
Korta Katarina Rose Plavac mali Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 26,25 €/l Cijena 02.05.2025.: 19,05 €/kom (0) 19 69 €/kom kom
Tomić Hvar Plavac Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,65 €/kom (0) 13 49 €/kom kom
Valdo Prosecco Cuvee i Magredi extra dry 0,75 l Cijena za j.m.: 16,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (0) 12 05 €/kom kom
Vina Skaramuča Reserva Dingač vino 0,75 l Cijena za j.m.: 32,39 €/l Cijena 02.05.2025.: 23,09 €/kom (0) 24 29 €/kom kom
Jeruzalem Ormož Muškat Ottonel vino 0,75 l Cijena za j.m.: 10,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,00 €/kom (0) 7 59 €/kom kom
MultiPlusCard Montes Reserva Merlot vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,59 € Cijena za j.m.: 12,33 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,25 €/kom (0) 9 25 €/kom kom
Montes Twins Red Blend vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,13 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,85 €/kom (0) 9 85 €/kom kom
Zlatan Pošip Vrhunsko vino eko 0,75 l Cijena za j.m.: 19,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,25 €/kom (0) 14 25 €/kom kom
Milatić Premium Merlot Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 12,47 €/l Cijena 29.07.2026.: 9,35 €/kom (0) 9 35 €/kom kom
Pjenušac Zlata Radgonska Penina 0,75 l Cijena za j.m.: 22,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 16,55 €/kom (0) 16 55 €/kom kom
Vina Skaramuča Postup vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,19 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Dika Frankovka vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,19 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,35 €/kom (0) 6 89 €/kom kom