AKCIJA -24% ! Gran Cereale Keksi cioccolato 230 g Cijena za j.m.: 9,30 €/kg NC 30 dana: 2,85 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,85 €/kom (5) 2 14 €/kom kom
MultiPlusCard Z bregov Vrhnje za kuhanje bez laktoze 20% m.m. 0,2 l MultiPlusCard cijena: 1,35 € Cijena za j.m.: 7,45 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (1) 1 49 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Bademi suho prženi 180 g MultiPlusCard cijena: 2,29 € Cijena za j.m.: 18,81 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,69 €/kom (4) 3 39 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Super Jon Sredstvo za staklo alkohol+ocat 650 ml Cijena za j.m.: 2,44 €/l NC 30 dana: 1,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 59 €/kom kom
MultiPlusCard Kotanyi Češnjak u granulama 28 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 46,07 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! FIT Kiflice 6x30 g Cijena za j.m.: 13,00 €/kg Vrijedi do: 13.10.2026 (5) 2 34 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Tortica original 25 g Cijena za j.m.: 18,00 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (5) 0 45 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dukatos Selection Jogurt vanilija 150 g Cijena za j.m.: 5,94 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (4) 0 89 €/kom kom
MultiPlusCard Ledo Zelena mješavina s ječmom 400 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 7,48 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (6) 2 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Suhe marelice 180 g Cijena za j.m.: 9,94 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (7) 1 79 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Fino Aluminijska folija 30 m Cijena za j.m.: 0,16 €/m NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (4) 4 79 €/kom kom
MultiPlusCard Kraš Express 330 g MultiPlusCard cijena: 3,79 € Cijena za j.m.: 12,09 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Vegeta Natur Dodatak jelima s povrćem 300 g MultiPlusCard cijena: 3,09 € Cijena za j.m.: 11,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,59 €/kom (8) 3 59 €/kom kom
MultiPlusCard Dukat Tekući jogurt 2,8% m.m. 1,5 kg MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 2,19 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,05 €/kom (2) 3 29 €/kom kom
MultiPlusCard Teta Violeta Supersoft Salvete 25/1 MultiPlusCard cijena: 1,49 € Cijena za j.m.: 0,06 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
AKCIJA -16% ! Chio Čipi čips rebrasti paprika 190 g Cijena za j.m.: 13,11 €/kg NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
MultiPlusCard K Plus Miješana salata 360 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 5,53 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (7) 1 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Violeta Double Care Vlažne maramice sa organskim bademovim mlijekom 56/1 Cijena za j.m.: 0,02 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom (2) 1 39 €/kom kom
MultiPlusCard Gavrilović Čajna kobasica narezana MultiPlusCard cijena: 18,99 € Cijena za j.m.: 20,49 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 20,49 €/kg (1) 20 49 €/kg kg
SUPER PRILIKA ! Dukatos Divine Grčki tip jogurta čokolada naranča 150 g Cijena za j.m.: 5,93 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (4) 0 89 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dukatos Selection Jogurt okus kokos 150 g Cijena za j.m.: 5,94 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (6) 0 89 €/kom kom
MultiPlusCard Fresh&Pack Aluminijska folija 20 m x 29 cm MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 2,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Frondi Vafel kakao 250 g Cijena za j.m.: 7,96 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (3) 1 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Alufix Folija za hranu 60 m Cijena za j.m.: 0,05 €/m NC 30 dana: 3,69 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (3) 2 95 €/kom kom
MultiPlusCard Gavrilović Čajna pašteta 50 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 21,80 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (3) 1 09 €/kom kom