Thomy Delicatess Majoneza 263 g Cijena za j.m.: 12,51 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,15 €/kom (4) 3 29 €/kom kom
Nescafé Gold Instant kava 190 g Cijena za j.m.: 80,47 €/kg Cijena 02.05.2025.: 13,49 €/kom (3) 15 29 €/kom kom
Kit Kat Vafel mini 200 g Cijena za j.m.: 22,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
Thomy Delicatess Majoneza 165 g Cijena za j.m.: 16,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (6) 2 69 €/kom kom
Nescafé Crema Instant kava 190 g Cijena za j.m.: 71,53 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,29 €/kom (0) 13 59 €/kom kom
Felix Fantastic Hrana za mačke u želeu s govedinom, zečetinom, janjetinom, piletinom 12x85 g Cijena za j.m.: 7,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,79 €/kom (1) 7 79 €/kom kom
Nescafé Gold Crema Instant kava 190 g Cijena za j.m.: 80,47 €/kg Cijena 02.05.2025.: 13,49 €/kom (0) 15 29 €/kom kom
MultiPlusCard Nestlé Dessert Noir 53%cacao Čokolada za jelo i kuhanje 205 g MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 26,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (7) 5 49 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Nestlé Nesquik Kakao 400 g Cijena za j.m.: 9,73 €/kg NC 30 dana: 5,19 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,19 €/kom (1) 3 89 €/kom kom
Nescafé Classic Instant kava 200 g Cijena za j.m.: 59,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (2) 11 99 €/kom kom
Felix Fantastic Hrana za mačke s tunom, lososom, bakalarom, ribom list 12x85 g Cijena za j.m.: 7,64 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,79 €/kom (3) 7 79 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Nestlé Nesquik Kakao 800 g Cijena za j.m.: 8,43 €/kg NC 30 dana: 8,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (3) 6 74 €/kom kom
Nescafé 3in1 creamy latte 10x15 g Cijena za j.m.: 19,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Cafe au Lait kava, 16 kapsula, 160 g Cijena za j.m.: 40,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (2) 6 49 €/kom kom
Maggi Juha pileća s rezancima 37 g Cijena za j.m.: 21,35 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,75 €/kom (0) 0 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA Smarties bomboni mini 158 g Cijena za j.m.: 28,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Maggi Juha goveđa s rezancima 37 g Cijena za j.m.: 21,35 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,75 €/kom (1) 0 79 €/kom kom
Thomy Delight Umak tipa lagane majoneze 220 g Cijena za j.m.: 14,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,15 €/kom (6) 3 29 €/kom kom
Maggi Dalmatinska juha 40 g Cijena za j.m.: 19,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,75 €/kom (2) 0 79 €/kom kom
MultiPlusCard Nescafé Gold Refill Instant kava 75 g MultiPlusCard cijena: 4,99 € Cijena za j.m.: 81,20 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,29 €/kom (1) 6 09 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Espresso Intenso kava, 16 kapsula, 112 g Cijena za j.m.: 57,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (1) 6 49 €/kom kom
MultiPlusCard Nescafé Gold Decaf Instant kava 200 g MultiPlusCard cijena: 15,69 € Cijena za j.m.: 87,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 14,99 €/kom (2) 17 49 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Flat White kava, 16 kapsula, 187,2 g Cijena za j.m.: 34,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (1) 6 49 €/kom kom
Maggi Kocka za juhu goveđa 120 g Cijena za j.m.: 17,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 2 09 €/kom kom