AKCIJA -30% ! Biobaza Green Sensation Deo roll-on soda bikarbona i zeleni čaj 50 ml Cijena za j.m.: 55,80 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (1) 2 79 €/kom kom
AKCIJA -27% ! Biobaza 3u1 Gel za tuširanje s mediteranskim biljem 400 ml Cijena za j.m.: 9,98 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,05 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -27% ! Biobaza 3u1 Gel za tuširanje s lavandom i limunom 400 ml Cijena za j.m.: 9,98 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,05 €/kom (4) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Biobaza Gentle Men Black Energy 2u1 Gel za tuširanje s ugljenom, pačulijem i vitaminom B5 220 ml Cijena za j.m.: 12,59 €/l NC 30 dana: 3,69 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (1) 2 77 €/kom kom
AKCIJA -27% ! Biobaza Silky Comfort 3in1 Gel za tuširanje 400 ml Cijena za j.m.: 9,98 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,05 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Beauty Anti-age Krema s uljem smilja 50 ml Cijena za j.m.: 149,20 €/l NC 30 dana: 9,95 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,95 €/kom (1) 7 46 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Beauty Ultra Sensitive Micelarna vodica s aloe verom, alantoinom&pantenolom 500 ml Cijena za j.m.: 10,92 €/l NC 30 dana: 7,29 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,29 €/kom (3) 5 46 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Zaštitna dječja krema za guzu 550 ml Cijena za j.m.: 16,29 €/l NC 30 dana: 11,95 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,49 €/kom (0) 8 96 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza GentleMen Black Energy Deo roll-on 50 ml Cijena za j.m.: 2,99 €/kom NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,85 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -26% ! Biobaza Botanika Rosary Deo roll-on lavender, jasmin&peony 50 ml Cijena za j.m.: 55,80 €/l NC 30 dana: 3,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Tropic Sun Maglica za ubrzano tamnjenje i hidrataciju kože 250 ml MultiPlusCard cijena: 5,15 € Cijena za j.m.: 29,56 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,39 €/kom (1) 7 39 €/kom kom
AKCIJA -27% ! Biobaza 3u1 Gel za tuširanje sa šipkom, božurom i ružom 400 ml Cijena za j.m.: 9,98 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,05 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Hair Repair Šampon za rast i jačanje kose 250 ml Cijena za j.m.: 20,96 €/l NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,65 €/kom (0) 5 24 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Silky Comfort Deo roll-on ulje argana&jojobe 50 ml Cijena za j.m.: 59,80 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
Biobaza For Woman I Love Body Care set Cijena za j.m.: 9,49 €/kom Cijena 02.05.2025.: 9,49 €/kom (1) 9 49 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Gentlemen Jajoper Gel za intimnu njegu 100 ml Cijena za j.m.: 29,90 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Hair Smart Šampon kopriva&amino kiseline 250 ml Cijena za j.m.: 17,96 €/l NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (1) 4 49 €/kom kom
Biobaza Gentlemen Sophisticated Beauty Kit set Cijena za j.m.: 9,99 €/kom Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (1) 9 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Sun&Sea Forever Kraljevski tekući pekmez za brzo tamnjenje 250 ml MultiPlusCard cijena: 9,79 € Cijena za j.m.: 55,96 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 13,99 €/kom (0) 13 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza After Sun Shimmering Fluid za njegu tijela nakon sunčanja 150 ml MultiPlusCard cijena: 5,59 € Cijena za j.m.: 53,27 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 22.04.2026.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Botanika Zesty Berry Deo roll-on strawberry&lemon 50 ml Cijena za j.m.: 59,80 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 24.01.2026.: 3,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Bees' Honey&Donkey Milk Deo roll-on 50 ml Cijena za j.m.: 59,80 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 24.01.2026.: 3,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Sun Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put 150 ml MultiPlusCard cijena: 6,69 € Cijena za j.m.: 63,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,59 €/kom (0) 9 59 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Sun&Sea Forever Kraljevski pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put 250 ml MultiPlusCard cijena: 9,79 € Cijena za j.m.: 55,96 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 13,99 €/kom (0) 13 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Tropic Sun Maglica za samotamnjenje 150 ml MultiPlusCard cijena: 6,89 € Cijena za j.m.: 65,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,89 €/kom (0) 9 89 €/kom kom