McVities Digestive Keks 250 g Cijena za j.m.: 8,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Milka Tender Cow Biskvit 140 g Cijena za j.m.: 26,07 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 65 €/kom kom
Jaffa Buttero Keks 155 g Cijena za j.m.: 10,90 €/kg Cijena 28.04.2026.: 1,69 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
Kraš Napolitanke choco orange 108 g Cijena za j.m.: 18,43 €/kg Cijena 03.04.2026.: 1,99 €/kom (3) 1 99 €/kom kom
Balconi Rollino Rolade mini latte milk 222 g Cijena za j.m.: 10,32 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Domaćica extra choco 220 g Cijena za j.m.: 15,86 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
Pan di Stelle Keksi s mlijekom, kakaom i čokoladom 350 g Cijena za j.m.: 13,11 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,59 €/kom (2) 4 59 €/kom kom
Gullon Kakao keksi s komadićima čokolade bez glutena 200 g Cijena za j.m.: 19,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
Nutella B-Ready desert 132 g Cijena za j.m.: 22,65 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Keksi soft muffin 175 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 13,09 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
Jaffa Kolači donuts triple choco 58 g Cijena za j.m.: 17,07 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
Milka Keks white choco mini stars 150 g Cijena za j.m.: 15,93 €/kg Cijena 09.09.2025.: 2,25 €/kom (1) 2 39 €/kom kom
Pionir Medeno srce višnja 150 g Cijena za j.m.: 13,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Keksi s komadićima tamne čokolade i mliječne čokolade brownie 200 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 11,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Kraš Napolitanke choco raspberry 108 g Cijena za j.m.: 18,43 €/kg Cijena 03.04.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Bambi Plazma Keksi 150 g Cijena za j.m.: 11,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,65 €/kom (1) 1 69 €/kom kom
Finesse Keksi punjeni kakao kremom 150 g Cijena za j.m.: 11,93 €/kg Cijena 18.06.2025.: 1,69 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Loacker Classic Vafli double choc 175 g Cijena za j.m.: 14,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (2) 2 49 €/kom kom
Loacker Thins Vafli napolitaner hazelnut 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
AKCIJA -32% ! 7days Mini croissants vanilija 185 g Cijena za j.m.: 10,00 €/kg NC 30 dana: 2,75 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (1) 1 85 €/kom kom
Breakfast Biscuits cereals&cranberry 160 g Cijena za j.m.: 13,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 2 09 €/kom kom
7days Double Croissant kakao&vanilija 60 g Cijena za j.m.: 14,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,86 €/kom (1) 0 89 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Keksi s bijelom čokoladom i brusnicama 150 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 15,27 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Milka Keks choco biscuits 150 g Cijena za j.m.: 24,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 65 €/kom kom