Zlatan Plavac Vrhunsko vino eko 0,75 l Cijena za j.m.: 12,47 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,35 €/kom (1) 9 35 €/kom kom
La Cacciatora Pinot vino 0,75 l Cijena za j.m.: 10,52 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,65 €/kom (0) 7 89 €/kom kom
Vina Laguna Merlot Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 5,45 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,45 €/kom (1) 5 45 €/kom kom
Zlatan Plavac Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,25 €/kom (4) 14 25 €/kom kom
Vina Laguna Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 3 l Cijena za j.m.: 4,93 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,79 €/kom (0) 14 79 €/kom kom
Rossetti Chianti Crveno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 11,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,69 €/kom (0) 8 69 €/kom kom
Iločki podrumi Chardonnay Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 16,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (2) 12 05 €/kom kom
Đakovačka vina Graševina Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 5,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Pjenušac Srebrna Radgonska Penina 0,75 l Cijena za j.m.: 13,13 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,85 €/kom (1) 9 85 €/kom kom
MultiPlusCard Zigante Istarska Malvazija vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 13,99 € Cijena za j.m.: 19,99 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 19,05 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Adžić Vallis Aurea Graševina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 21,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,45 €/kom (1) 16 49 €/kom kom
Madirazza Plavac mali Suho vino 0,75 l Cijena za j.m.: 15,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,49 €/kom (2) 11 49 €/kom kom
Santa Lucia Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 7,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 5 69 €/kom kom
Madirazza Pošip Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 21,05 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,79 €/kom (0) 15 79 €/kom kom
Freixenet Pinot Grigio Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,05 €/kom (0) 10 05 €/kom kom
Katunar Žlahtina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,85 €/kom (1) 10 49 €/kom kom
Dika Rose Polusuho vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,56 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,75 €/kom (2) 7 19 €/kom kom
Pelješac Plavac mali vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,05 €/kom (2) 6 49 €/kom kom
Matuško Plavac mali Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 6,79 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,09 €/kom (0) 5 09 €/kom kom
Vina Laguna Merlot Kvalitetno vino 0,187 l Cijena za j.m.: 12,25 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
MultiPlusCard Pjenušac La Belle Grand Premium Cuvee Brut 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,49 € Cijena za j.m.: 13,32 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (1) 9 99 €/kom kom
Ivan Dolac Plavac mali Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 21,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,99 €/kom (0) 15 99 €/kom kom
MultiPlusCard Montes Reserva Chardonnay vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,59 € Cijena za j.m.: 12,33 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,25 €/kom (0) 9 25 €/kom kom
Vinarija Čitluk Blatina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,95 €/kom (0) 9 99 €/kom kom
Plantaže Crnogorski Merlot vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,87 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,65 €/kom (0) 6 65 €/kom kom