Olea Tekući sapun orchid&cashmere 500 ml Cijena za j.m.: 2,90 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (0) 1 45 €/kom kom
Olea Higijenski ulošci night 20/1 Cijena za j.m.: 0,11 €/kom Cijena 02.05.2025.: 2,16 €/kom (3) 2 16 €/kom kom
Olea Tamponi normal 16/1 Cijena za j.m.: 0,07 €/kom Cijena 02.05.2025.: 1,05 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Olea Mlijeko za tijelo za suhu kožu 500 ml Cijena za j.m.: 3,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Olea Regenerator za suhu i oštećenu kosu 300 ml Cijena za j.m.: 3,30 €/l NC 30 dana: 1,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
AKCIJA -21% ! Olea 7 Herbal Extracts Šampon 500 ml Cijena za j.m.: 2,18 €/l NC 30 dana: 1,39 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 09 €/kom kom
Olea Higijenski ulošci super 24/1 Cijena za j.m.: 0,09 €/kom Cijena 02.05.2025.: 2,04 €/kom (2) 2 04 €/kom kom
Olea Happy Gel za tuširanje rose&yoghurt 300 ml Cijena za j.m.: 3,97 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (1) 1 19 €/kom kom
Olea Relax Gel za tuširanje shea butter&almond 300 ml Cijena za j.m.: 3,97 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (1) 1 19 €/kom kom
Olea Dnevni ulošci aloe vera 50/1 Cijena za j.m.: 0,03 €/kom Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Olea Krema za tijelo smilje 250 ml Cijena za j.m.: 11,96 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (4) 2 99 €/kom kom
Olea Perfect Gel za tuširanje milk&honey 300 ml Cijena za j.m.: 3,97 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (1) 1 19 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Olea Šampon za normalnu kosu 300 ml Cijena za j.m.: 3,30 €/l NC 30 dana: 1,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
Olea Natural Balzam za usne 4,8 g Cijena za j.m.: 227,08 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (2) 1 09 €/kom kom
AKCIJA -12% ! Olea Sun Kids SPF 50 Dječje mlijeko za sunčanje 200 ml Cijena za j.m.: 24,45 €/l NC 30 dana: 5,59 €/kom Vrijedi do: 30.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (2) 4 89 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Olea Šampon za obojenu kosu 300 ml Cijena za j.m.: 3,30 €/l NC 30 dana: 1,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Olea Regenerator za obojanu kosu 300 ml Cijena za j.m.: 3,30 €/l NC 30 dana: 1,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
Olea Mlijeko za tijelo smilje 250 ml Cijena za j.m.: 9,96 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
AKCIJA -12% ! Olea Sun SPF 30 Mlijeko za sunčanje 200 ml Cijena za j.m.: 20,95 €/l NC 30 dana: 4,79 €/kom Vrijedi do: 30.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 19 €/kom kom
AKCIJA -40% ! Olea Sun Mlijeko poslije sunčanja 200 ml Cijena za j.m.: 8,95 €/l NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 1 79 €/kom kom