SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Lay's Max Deep-Cut Čips twisted paprika 120 g Cijena za j.m.: 16,58 €/kg Vrijedi do: 13.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pom-Bar Snack original 50 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 23,80 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (3) 1 19 €/kom kom
AKCIJA -12% ! Barilla Spaghettini n.3 500 g Cijena za j.m.: 1,90 €/kg NC 30 dana: 1,09 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (1) 0 95 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Podravka Goveđa juha s tjesteninom 65 g Cijena za j.m.: 12,15 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (2) 0 79 €/kom kom
AKCIJA -33% ! Colgate Max White White Crystals Zubna pasta crystal mint 125 ml Cijena za j.m.: 15,92 €/l NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Negroni Dimljene kockice pancete 140 g MultiPlusCard cijena: 2,29 € Cijena za j.m.: 18,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (3) 2 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Podravka Bečka juha 62 g Cijena za j.m.: 17,58 €/kg Vrijedi do: 15.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (5) 1 09 €/kom kom
MultiPlusCard Piketa Čajna pašteta 95 g MultiPlusCard cijena: 0,89 € Cijena za j.m.: 12,53 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (4) 1 19 €/kom kom
MultiPlusCard Amor di Pane Grisini classico 125 g MultiPlusCard cijena: 1,19 € Cijena za j.m.: 10,32 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Juicy Sok 100% gusti 1 l Cijena za j.m.: 2,05 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (0) 2 05 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Somat Sredstvo za čišćenje perilice posuđa 250 ml Cijena za j.m.: 11,96 €/l Vrijedi do: 03.11.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Kraš Sport keks 1 kg MultiPlusCard cijena: 3,79 € Cijena za j.m.: 4,19 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,19 €/kom (4) 4 19 €/kom kom
AKCIJA -28% ! MALI VELIKI TALENTI Podravka Pileća pašteta classic 95 g Cijena za j.m.: 10,42 €/kg NC 30 dana: 1,39 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (2) 0 99 €/kom kom
MultiPlusCard Paloma Deluxe Sensitive Toaletni papir shea butter 4 sloja 10/1 MultiPlusCard cijena: 3,79 € Cijena za j.m.: 0,54 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,39 €/kom (3) 5 39 €/kom kom
AKCIJA -40% ! Zlato polje Riža 800 g Cijena za j.m.: 1,94 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (2) 1 55 €/kom kom
MultiPlusCard Tjestenina spaghetti 400 g MultiPlusCard cijena: 0,69 € Cijena za j.m.: 2,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,80 €/kom (1) 0 80 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Masline zelene otkoštene 320 g MultiPlusCard cijena: 3,85 € Cijena za j.m.: 14,66 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (3) 4 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Silan Omekšivač sensitive&baby 1408 ml Cijena za j.m.: 2,12 €/l Vrijedi do: 03.11.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (3) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Cekina Varikina za izbjeljivanje i dezinfekciju 1000 ml MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 2,39 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Medjoul Svježa datulja s košticom 500 g Cijena za j.m.: 8,38 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,29 €/kom (6) 4 19 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Ledo Lignja Patagonijska očišćena 400 g Cijena za j.m.: 22,83 €/kg NC 30 dana: 9,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (4) 7 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pivac Dalmatinski mix narezak 300 g MultiPlusCard cijena: 7,79 € Cijena za j.m.: 28,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom (1) 8 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Vindon Pureća posebna classic 500 g Cijena za j.m.: 3,18 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (3) 1 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Jabuka 2 kg Cijena za j.m.: 0,79 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 1 58 €/kom kom
MultiPlusCard Colgate Max Fresh Zubna pasta cooling crystals 100 ml MultiPlusCard cijena: 2,85 € Cijena za j.m.: 34,90 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (3) 3 49 €/kom kom