MultiPlusCard Finish Sol za perilicu posuđa 1,5 kg MultiPlusCard cijena: 2,95 € Cijena za j.m.: 2,17 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,25 €/kom (5) 3 25 €/kom kom
MultiPlusCard Opti Line Basic Vreće za smeće 120 l 10/1 MultiPlusCard cijena: 2,35 € Cijena za j.m.: 0,30 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -31% ! Ledo Kineska mješavina 400 g Cijena za j.m.: 5,98 €/kg NC 30 dana: 3,49 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (5) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Krumpir za pečenje 2,5 kg Cijena za j.m.: 0,68 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (8) 1 69 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Ledo Bulgur mješavina 400 g Cijena za j.m.: 5,98 €/kg NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (9) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Abc Junior Svježi krem sir 100 g Cijena za j.m.: 11,50 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,05 €/kom (4) 1 15 €/kom kom
MultiPlusCard Finish Rinse&Shine Aid Sredstvo za ispiranje 400 ml MultiPlusCard cijena: 3,69 € Cijena za j.m.: 10,28 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,11 €/kom (6) 4 11 €/kom kom
AKCIJA ! K Plus Wintera Trajna kobasica narezana Cijena za j.m.: 10,60 €/kg NC 30 dana: 11,09 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 14,08 €/kg (3) 10 60 €/kg kg
SUPER PRILIKA ! Perutnina Međimursko pile Cijena za j.m.: 3,18 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,63 €/kom (3) 5 41 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Grah šareni 500 g Cijena za j.m.: 2,38 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (4) 1 19 €/kom kom
MultiPlusCard Jar Deterdžent za pranje posuđa lemon 900 ml MultiPlusCard cijena: 2,55 € Cijena za j.m.: 5,17 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,15 €/kom (5) 4 65 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Rio Mare Tunjevina u maslinovom ulju 3x52 g Cijena za j.m.: 28,78 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,89 €/kom (2) 4 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Podravka Alpska juha 64 g Cijena za j.m.: 17,03 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (4) 1 09 €/kom kom
AKCIJA -17% ! Jamnica Sensation bazga limun 1,5 l Cijena za j.m.: 0,93 €/l NC 30 dana: 1,69 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (6) 1 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Zvijezda Kukuruz šećerac u zrnu 285 g Cijena za j.m.: 4,88 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Klipić slani 70 g Cijena za j.m.: 7,86 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 (2) 0 55 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Ledo Pacifički losos filet s kožom 400 g Cijena za j.m.: 19,98 €/kg NC 30 dana: 9,99 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (5) 7 99 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Badem jezgra 180 g MultiPlusCard cijena: 1,89 € Cijena za j.m.: 14,94 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 2 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Minute Tortellini sir 500 g Cijena za j.m.: 3,98 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,95 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Orah jezgra 150 g MultiPlusCard cijena: 1,39 € Cijena za j.m.: 14,60 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Grano Doro American Integral toast 750 g Cijena za j.m.: 2,12 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 20.01.2026.: 2,15 €/kom (4) 1 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Belje Baranjska slanina narezak 100 g Cijena za j.m.: 24,70 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (5) 2 47 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! President Ribanac vintage 40 g Cijena za j.m.: 32,25 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (6) 1 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Abc Fit Svježi krem sir cream cheese 100 g Cijena za j.m.: 11,50 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,05 €/kom (4) 1 15 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Finesse Puding vanilija 175 g Cijena za j.m.: 1,66 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,39 €/kom (1) 0 29 €/kom kom