Rise&Smile Kaša zobena jabuka cimet 65 g Cijena za j.m.: 8,46 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (0) 0 55 €/kom kom
MultiPlusCard Boom Box Zobena kaša sa šumskim voćem i bademom 60 g MultiPlusCard cijena: 0,89 € Cijena za j.m.: 16,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
MultiPlusCard Sante Granola Gold Pahuljice čokolada i naranča 300 g MultiPlusCard cijena: 3,69 € Cijena za j.m.: 13,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Rise&Smile Kaša zobena malina 65 g Cijena za j.m.: 8,46 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (0) 0 55 €/kom kom
Dobra Zobena kaša šumsko voće xxl 325 g Cijena za j.m.: 8,46 €/kg Cijena 31.03.2026.: 2,75 €/kom (0) 2 75 €/kom kom
MultiPlusCard Boom Box Zobena granola s čokoladom i bademima 60 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 18,17 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (1) 1 09 €/kom kom
MultiPlusCard O'Plant Muesli date&matcha 350 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 11,40 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Rise&Smile Kaša zobena šumsko voće 65 g Cijena za j.m.: 8,46 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (0) 0 55 €/kom kom
Kellogg's Extra Crunchy Nut Granola caramelised hazelnuts 380 g Cijena za j.m.: 14,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Kellogg's Crunchy Nut Granola chocolate&hazelnut 380 g Cijena za j.m.: 14,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Bio Zone Pahuljice 4 žitarice integralne eko 500 g Cijena za j.m.: 3,58 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (2) 1 79 €/kom kom
MultiPlusCard Kolln Integralni muesli s mliječnom čokoladom i keksom s maslacem 440 g MultiPlusCard cijena: 5,39 € Cijena za j.m.: 13,61 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 25.04.2026.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Rise&Smile Kaša zobena čokolada 65 g Cijena za j.m.: 8,46 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,55 €/kom (0) 0 55 €/kom kom
Encian Superfoods Rižina kaša vanilija 60 g Cijena za j.m.: 25,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,55 €/kom (0) 1 55 €/kom kom
MultiPlusCard O'Plant Muesli chia&spelt 350 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 11,40 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Kellogg's Unicorn Froot Loops 375 g Cijena za j.m.: 15,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Encian Superfoods Proteinska zobena kaša borovnica 65 g Cijena za j.m.: 25,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,65 €/kom (0) 1 65 €/kom kom
Encian Superfoods Rižina kaša kakao 60 g Cijena za j.m.: 25,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,55 €/kom (0) 1 55 €/kom kom
Schar Muesli s voćem bez glutena 375 g Cijena za j.m.: 16,77 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,29 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Nutri Kulti Nutola Granola bez žitarica kikiriki, badem, tamna čokolada, naranča 300 g Cijena za j.m.: 22,63 €/kg Cijena 07.07.2026.: 6,79 €/kom (0) 6 79 €/kom kom
Superfoods by Encian Zobena kaša s jabukom,cimetom i chia sjemenkama 50 g Cijena za j.m.: 10,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 50 €/kom kom
MultiPlusCard Boom Box High Protein Zobena kaša čokolada 60 g MultiPlusCard cijena: 1,39 € Cijena za j.m.: 24,83 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 07.04.2026.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Nutrigold Hrskavi muesli od kokosa eko 400 g Cijena za j.m.: 11,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Fun&Fit Oatmeal strawberry+chia 60 g Cijena za j.m.: 8,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 50 €/kom kom
Nutri Kulti Nutola Granola bez žitarica badem i brusnica 300 g Cijena za j.m.: 21,63 €/kg Cijena 07.07.2026.: 6,49 €/kom (0) 6 49 €/kom kom