Alpro Barista Napitak od kokosa sa sojom i dodanim kalcijem 1 l Cijena za j.m.: 3,79 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (0) 3 79 €/kom kom
Torta Daim almondy 400 g Cijena za j.m.: 17,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (0) 7 19 €/kom kom
Planton Vegangurt kokos borovnica 150 g Cijena za j.m.: 11,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (0) 1 75 €/kom kom
Exquisa Quark Sirni Desert s muesli razni okusi 375 g Cijena za j.m.: 5,31 €/kg Cijena 11.12.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Ponti Pesto Genovese Umak 135 g Cijena za j.m.: 24,37 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom (0) 3 29 €/kom kom
Barilla Ricotta Umak 400 g Cijena za j.m.: 11,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (0) 4 69 €/kom kom
Hopla Pripravak za šlag 500 ml Cijena za j.m.: 5,78 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (1) 2 89 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Bosiljak Umak 410 g MultiPlusCard cijena: 2,59 € Cijena za j.m.: 7,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 19 €/kom kom
Alpro Plant Protein Desert čokolada na bazi soje 200 g Cijena za j.m.: 12,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
Develey Dressing joghurt 230 ml Cijena za j.m.: 10,83 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Little Moons Mochi Sladoled malina 6x32 g Cijena za j.m.: 36,41 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (6) 6 99 €/kom kom
Zott Protein Puding karamela 200 g Cijena za j.m.: 5,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Estrella Damm Pivo bez glutena 0,33 l Cijena za j.m.: 6,82 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (2) 2 25 €/kom kom
Alpro Proizvod od soje namijenjen za kuhanje 250 ml Cijena za j.m.: 10,36 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Napoletana Umak 410 g MultiPlusCard cijena: 2,59 € Cijena za j.m.: 7,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 19 €/kom kom
MultiPlusCard Alpro Plant Protein Napitak od soje čokolada 1 l MultiPlusCard cijena: 2,99 € Cijena za j.m.: 3,89 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (0) 3 89 €/kom kom
Planton Pleasure Kremasti vegangurt s okusom pina colade 130 g Cijena za j.m.: 15,31 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
Dolcela Hi Protein Mješavina u prahu okusa vanilije za mliječni napitak s proteinima 40 g Cijena za j.m.: 29,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 18 €/kom kom
PZ Marina Dalmatinska šalša bez glutena 340 g Cijena za j.m.: 11,76 €/kg Cijena 29.07.2026.: 4,99 €/kom (0) 4 00 €/kom kom
Perfect Ted Matcha Zeleni čaj 30 g Cijena za j.m.: 499,67 €/kg Cijena 23.04.2026.: 14,99 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Perfect Ted Matcha Zeleni čaj s okusom vanilije 75 g Cijena za j.m.: 199,87 €/kg Cijena 23.04.2026.: 14,99 €/kom (0) 14 99 €/kom kom