Sortiraj

Filteri

Voće i povrće

Sortiraj

Garden Good Jagode 400 g

Cijena za j.m.: 9,98 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom
(3)
3
99 €/kom
kom

Ledo Quinoa mješavina 400 g

Cijena za j.m.: 5,98 €/kg
NC 30 dana: 2,99 €/kom
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(10)
2
39 €/kom
kom

Ledo Kineska mješavina 400 g

Cijena za j.m.: 5,98 €/kg
NC 30 dana: 3,49 €/kom
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom
(5)
2
39 €/kom
kom

Ledo Bulgur mješavina 400 g

Cijena za j.m.: 5,98 €/kg
NC 30 dana: 2,99 €/kom
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(9)
2
39 €/kom
kom

Garden Good Cvjetača 750 g

Cijena za j.m.: 3,18 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(3)
2
39 €/kom
kom

Ledo Pommes frites extra tanki 600 g

Cijena za j.m.: 6,66 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom
(1)
3
99 €/kom
kom

Garden Good Višnje 400 g

Cijena za j.m.: 8,73 €/kg
Vrijedi do: 06.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom
(3)
3
49 €/kom
kom

Ledo Blitva briket 650 g

Cijena za j.m.: 5,84 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom
(4)
3
79 €/kom
kom

Ledo Povrće za juhu 400 g

Cijena za j.m.: 5,73 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom
(7)
2
29 €/kom
kom

Garden Good Luk kocke 450 g

Cijena za j.m.: 2,20 €/kg
Cijena 23.09.2025.: 0,99 €/kom
(5)
0
99 €/kom
kom

Ledo Bob 400 g

Cijena za j.m.: 7,48 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(3)
2
99 €/kom
kom

Ledo Malina 300 g

Cijena za j.m.: 13,96 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom
(3)
4
19 €/kom
kom

Ledo Zelena mješavina s ječmom 400 g

MultiPlusCard cijena: 2,49 €
Cijena za j.m.: 7,48 €/kg
Vrijedi do: 04.10.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(6)
2
99 €/kom
kom

Garden Good Mango kockice 400 g

Cijena za j.m.: 7,48 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(5)
2
99 €/kom
kom

Ledo Višnja 300 g

Cijena za j.m.: 11,30 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom
(1)
3
39 €/kom
kom

Minute Krumpirove kriške 750 g

Cijena za j.m.: 3,19 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom
(8)
2
39 €/kom
kom

Garden Good Baby mrkva 750 g

Cijena za j.m.: 2,65 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(2)
1
99 €/kom
kom

Ledo Pekarski krumpir 750 g

Cijena za j.m.: 4,52 €/kg
Vrijedi do: 29.09.2026
Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom
(5)
3
39 €/kom
kom

Ledo Meksička mješavina 400 g

Cijena za j.m.: 8,73 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom
(1)
3
49 €/kom
kom

Garden Good Prokulice 450 g

Cijena za j.m.: 3,31 €/kg
Cijena 13.12.2025.: 1,49 €/kom
(1)
1
49 €/kom
kom
Prikaži: