Carte D'Or Sladoled black forest cherry 825 ml Cijena za j.m.: 9,93 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (2) 8 19 €/kom kom
Magnum Sladoled double cherry 3x255 ml Cijena za j.m.: 29,76 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,39 €/kom (1) 7 59 €/kom kom
Haagen-Dazs Sladoled belgian chocolate 460 ml Cijena za j.m.: 16,25 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (3) 7 49 €/kom kom
Sladki Greh Desertni preljev s okusom karamele 230 g Cijena za j.m.: 17,35 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Sladki Greh Desertni preljev s okusom čokolade 230 g Cijena za j.m.: 17,35 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Haagen-Dazs Sladoled mango&raspberry 460 ml Cijena za j.m.: 16,25 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (4) 7 49 €/kom kom
Quattro Sladoled Dorina 1500 ml Cijena za j.m.: 4,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (2) 7 49 €/kom kom
Kinder Bueno Sladoled white 4x90 ml Cijena za j.m.: 32,20 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
Ben&Jerry's Sladoled chocolate fudge brownie 465 ml Cijena za j.m.: 19,55 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (3) 9 09 €/kom kom
Torterie Macaron Sladoled pino pinguino 500 ml Cijena za j.m.: 13,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (6) 6 99 €/kom kom
Quattro Joy Sladoled jagoda, vanilija, višnja, zuppa 1500 ml Cijena za j.m.: 4,99 €/l Cijena 24.06.2026.: 7,49 €/kom (1) 7 49 €/kom kom
King Supreme Sladoled 450 ml Cijena za j.m.: 17,76 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (1) 7 99 €/kom kom
Torterie Macaron Sladoled lješnjak 500 ml Cijena za j.m.: 13,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Little Moons Mochi Sladoled marakuja i mango 6x32 g Cijena za j.m.: 36,41 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (3) 6 99 €/kom kom
King Desire Sladoled 450 ml Cijena za j.m.: 17,76 €/kom Cijena 13.12.2025.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
King Bliss Sladoled 100 ml Cijena za j.m.: 27,90 €/l Cijena 05.05.2026.: 2,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
Sammontana Barattolino Sladoled wafer loaker 800 ml Cijena za j.m.: 7,49 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Ledo Sladoled Silk Milk Sandwich 87 g Cijena za j.m.: 15,43 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Little Moons Mochi Sladoled malina 6x32 g Cijena za j.m.: 36,41 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (6) 6 99 €/kom kom
King Double Sladoled 100 ml Cijena za j.m.: 27,90 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (2) 2 79 €/kom kom
Zott Monte Sladoled sandwich 3x120 ml Cijena za j.m.: 16,64 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (2) 5 99 €/kom kom
King Obsession Sladoled 450 ml Cijena za j.m.: 17,76 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (3) 7 99 €/kom kom
King Majestic Sladoled 450 ml Cijena za j.m.: 17,76 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom