AKCIJA -32% ! 7days Mini croissants double kakao-vanilija 185 g Cijena za j.m.: 10,00 €/kg NC 30 dana: 2,75 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (0) 1 85 €/kom kom
Loacker Thins Vafli dark chocolate 150 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (3) 2 49 €/kom kom
PreKrašni Kolačići s punjenjem od višnje 220 g Cijena za j.m.: 11,77 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (3) 2 59 €/kom kom
MultiPlusCard Belvita Soft Bakes Breakfast Keksi čokolada, lješnjak 250 g MultiPlusCard cijena: 3,39 € Cijena za j.m.: 14,36 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (7) 3 59 €/kom kom
Finesse Hrskavi vafel prutići s lješnjak kremom 250 g Cijena za j.m.: 7,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (2) 1 89 €/kom kom
Kraš Napolitanke čokoladni preljev 215 g Cijena za j.m.: 15,77 €/kg Cijena 28.04.2026.: 3,39 €/kom (0) 3 39 €/kom kom
Jadro Napolitanke kokos i čokolada 430 g Cijena za j.m.: 7,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (3) 3 19 €/kom kom
Milka Choco dessert 128 g Cijena za j.m.: 14,77 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (3) 1 89 €/kom kom
Moto Čajno pecivo kakao+mlijeko 192 g Cijena za j.m.: 10,37 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Finesse Keksi punjeni kremom od lješnjaka 150 g Cijena za j.m.: 11,93 €/kg Cijena 07.10.2025.: 1,69 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
MultiPlusCard Koestlin Piknik Keks petit biscuit 920 g MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 4,66 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (3) 4 29 €/kom kom
Milka Keks choco creme 260 g Cijena za j.m.: 14,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 65 €/kom kom
Finesse Medenjaci tamna čokolada 500 g Cijena za j.m.: 5,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (6) 2 99 €/kom kom
Koestlin Speculaas Keks 400 g Cijena za j.m.: 10,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,09 €/kom (3) 4 09 €/kom kom
Domaćica multigrain 275 g Cijena za j.m.: 12,69 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (3) 3 49 €/kom kom
Gullon Keks sandwich chocolate bez glutena 225 g Cijena za j.m.: 19,51 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (2) 4 39 €/kom kom
Schar Orangino biskvit bez glutena 150 g Cijena za j.m.: 21,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (2) 3 19 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Gran Cereale Keksi riso&cornflakes 230 g Cijena za j.m.: 9,30 €/kg NC 30 dana: 2,85 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,85 €/kom (1) 2 14 €/kom kom
MultiPlusCard Dulcetti Dolci Cantuccini Keksi 200 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 10,75 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,15 €/kom (2) 2 15 €/kom kom
Milka Keks choc&choc 150 g Cijena za j.m.: 24,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (3) 3 65 €/kom kom
MultiPlusCard Boom Box Zobeni keksi borovnica vanilija 50 g MultiPlusCard cijena: 0,99 € Cijena za j.m.: 23,80 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,99 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Koestlin Paris Keksi čokolada 225 g Cijena za j.m.: 8,84 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Dulcetti Dolci Cereali Integralni keksi classic 250 g Cijena za j.m.: 7,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,75 €/kom (1) 1 75 €/kom kom
Gullon Twins Keksi bez dodanog šećera 147 g Cijena za j.m.: 14,22 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (2) 2 09 €/kom kom