MultiPlusCard St.Michel Mini Madeleines Biskvit 250 g MultiPlusCard cijena: 3,09 € Cijena za j.m.: 13,56 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom (8) 3 39 €/kom kom
Kinder Duo Keks mliječna i bijela čokolada 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 11.12.2025.: 4,39 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Sunny Muffin double cocoa 60 g (2x30 g) Cijena za j.m.: 8,17 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,49 €/kom (4) 0 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Oreo Keksi golden 176 g Cijena za j.m.: 9,03 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 10.03.2026.: 2,19 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Loacker Tortina Vafli original 6x21 g Cijena za j.m.: 39,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (2) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Sunny Biscuit double cocoa 8/1 240 g MultiPlusCard cijena: 1,49 € Cijena za j.m.: 6,63 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (3) 1 59 €/kom kom
Frank&Oli Vital Protein Pločica s brusnicom i vanilijom bez glutena 50 g Cijena za j.m.: 31,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Frank&Oli Vital Protein Soft Keks čokolada i kakao bez glutena 50 g Cijena za j.m.: 31,80 €/kg Cijena 30.01.2026.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Rookies Keks datulja badem eko 40 g Cijena za j.m.: 33,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,33 €/kom (4) 1 35 €/kom kom
Kinder Kinderini Keksi 250 g Cijena za j.m.: 21,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (0) 5 49 €/kom kom
Finesse Vafel prutići vanilija 250 g Cijena za j.m.: 7,56 €/kg Cijena 07.10.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
Sunny Biscuit vanilla 8/1 200 g Cijena za j.m.: 7,25 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (5) 1 45 €/kom kom
Danish Snoopy Happiness Keksi s maslacem razne vrste 150 g Cijena za j.m.: 13,33 €/kg Cijena 12.08.2025.: 2,99 €/kom (2) 2 00 €/kom kom
Flis Happy Swing Vafel rolice cocoa 150 g Cijena za j.m.: 8,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (1) 1 25 €/kom kom
McVities Digestive Keks kakao 400 g Cijena za j.m.: 8,73 €/kg Cijena 11.12.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Griesson Cookies classic chocolate mountain 150 g Cijena za j.m.: 17,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,35 €/kom (1) 2 59 €/kom kom
Kraš Napolitanke choco cocoa&milk 108 g Cijena za j.m.: 18,43 €/kg Cijena 03.04.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Flis Happy Swing Vafel rolice vanilla 150 g Cijena za j.m.: 8,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (2) 1 25 €/kom kom
Sunny Soft Croissant vanilla 250 g (5x50 g) Cijena za j.m.: 7,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 1 89 €/kom kom
SUPER PRILIKA Kraš Čajni kolutići xxl 1 kg Cijena za j.m.: 3,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Loacker Classic Vafli peanut butter 175 g Cijena za j.m.: 14,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (2) 2 49 €/kom kom
Milka Sensations Keks oreo creme 156 g Cijena za j.m.: 23,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 65 €/kom kom
Sunny Soft Croissant cocoa 250 g (5x50 g) Cijena za j.m.: 7,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (2) 1 89 €/kom kom
Loacker Tortina Vafli triple chocolate 6x21 g Cijena za j.m.: 39,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (2) 4 99 €/kom kom
Leibniz Keksi s maslacem s čokoladnim punjenjem 190 g Cijena za j.m.: 17,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (0) 3 35 €/kom kom