Ile de France Mini Brie Meki punomasni sir 125 g Cijena za j.m.: 38,32 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,38 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
Green Vie Proizvod na biljnoj bazi okusa mozarelle 150 g Cijena za j.m.: 13,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Agrolaguna Tvrdi miješani sir 1/4 Cijena za j.m.: 29,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 14,00 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.5 kg (5) 15 00 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Deliso Emmentaler Punomasni tvrdi sir narezan 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 04.08.2026.: 2,29 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Vindija Sirevi Ovidur Tvrdi sir od ovčjeg mlijeka 1/4 Cijena za j.m.: 35,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 18,29 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.6 kg (2) 21 29 €/kom kom
Annapurna Tofu salama s paprikom narezak eko 100 g Cijena za j.m.: 22,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (3) 2 25 €/kom kom
Gabriel Slani zreli 100% kozji sir eko 200 g Cijena za j.m.: 24,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (2) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Goat Farm Polutvrdi sir od kozjeg mlijeka u ploškama natural 100 g MultiPlusCard cijena: 2,29 € Cijena za j.m.: 24,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 12.12.2025.: 2,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Paška sirana Dalmatinac Tvrdi sir od kravljeg i ovčjeg mlijeka 1/4 Cijena za j.m.: 29,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 21,59 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.8 kg (3) 23 99 €/kom kom
Paška sirana Paški tvrdi sir od ovčjeg mlijeka 1/8 Cijena za j.m.: 57,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 12,00 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.24 kg (0) 13 92 €/kom kom
Special Moments Paški Tvrdi ovčji sir 200 g Cijena za j.m.: 49,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (2) 9 99 €/kom kom
Capra Domestica Kozji polutvrdi sir Cijena za j.m.: 34,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,37 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.2 kg (0) 7 00 €/kom kom
Vindija Sirevi Bovidur Tvrdi kravlji sir 280 g Cijena za j.m.: 24,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Albéniz Quesos Ovčji sir u listićima 80 g Cijena za j.m.: 28,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Vindija Sirevi Caprodur Tvrdi sir od kozjeg mlijeka 1/4 Cijena za j.m.: 35,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 18,89 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.6 kg (2) 21 29 €/kom kom
Vindija Sirevi Ovidur Tvrdi ovčji sir 280 g Cijena za j.m.: 41,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,79 €/kom (0) 11 49 €/kom kom
Bayreuth Edamer polutvrdi sir narezani Cijena za j.m.: 5,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,97 €/kg (2) 5 99 €/kg kg
MultiPlusCard Goat Farm Topljeni sir od kozjeg i ovčjeg sira u ploškama 100 g MultiPlusCard cijena: 1,79 € Cijena za j.m.: 25,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 12.12.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
MultiPlusCard Mih Bokun Tvrdi ovčji sir 300 g MultiPlusCard cijena: 9,59 € Cijena za j.m.: 39,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
Špin Istarski tvrdi ovčji sir 230 g Cijena za j.m.: 52,13 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
Green Vie Proizvod na biljnoj bazi okusa pizze 250 g Cijena za j.m.: 9,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,45 €/kom (1) 2 45 €/kom kom
Tvrdi punomasni kozji sir u kori 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 01.09.2026.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Sana Power Greek Proizvod na bazi kokosovog ulja okus bijeli slani sir 200 g MultiPlusCard cijena: 3,09 € Cijena za j.m.: 17,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
Westland Old Amsterdam Tvrdi sir listići 150 g Cijena za j.m.: 34,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 5 19 €/kom kom