K Plus Šunka od buta 150 g Cijena za j.m.: 15,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (4) 2 39 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Fit&Fina Pureća prsa narezak 100 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 23,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 22.09.2025.: 2,39 €/kom (0) 2 39 €/kom kom
Podravka Zimska kobasica narezak 80 g Cijena za j.m.: 27,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
PIK Pečenica narezak 80 g Cijena za j.m.: 31,13 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 2 49 €/kom kom
Senfter Kuhana dimljena šunka narezana Cijena za j.m.: 10,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kg (3) 10 99 €/kg kg
Dobro Pršut narezak 400 g Cijena za j.m.: 33,73 €/kg Cijena 19.08.2025.: 13,49 €/kom (0) 13 49 €/kom kom
Podravka Hamburger Podravski špek 350 g Cijena za j.m.: 18,54 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,59 €/kom (3) 6 49 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Čajna kobasica 300 g MultiPlusCard cijena: 5,19 € Cijena za j.m.: 19,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (1) 5 99 €/kom kom
K Plus Dalmatinska pečenica narezak 250 g Cijena za j.m.: 22,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,69 €/kom (1) 5 69 €/kom kom
Gavrilović Srijemska kobasica 300 g Cijena za j.m.: 21,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,39 €/kom (1) 6 39 €/kom kom
MultiPlusCard Podravka Fit&Fina Pileća prsa narezak 100 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 23,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.01.2026.: 2,39 €/kom (0) 2 39 €/kom kom
Kudelić Domaći špek Cijena za j.m.: 18,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,40 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.4 kg (7) 7 60 €/kom kom
Pisinium Panceta dimljena 200 g Cijena za j.m.: 30,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (2) 6 19 €/kom kom
Belje Baranjska slanina 1/2 Cijena za j.m.: 20,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 23,09 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 1.1 kg (4) 23 09 €/kom kom
Rovagnati Mortadela s pistacijama narezana Cijena za j.m.: 14,99 €/kg Cijena 29.05.2025.: 14,99 €/kg (1) 14 99 €/kg kg
AKCIJA -27% ! Schwarzwaldska šunka narezana Cijena za j.m.: 11,99 €/kg NC 30 dana: 16,49 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 15,93 €/kg (2) 11 99 €/kg kg
MultiPlusCard Imisimo Ivanečki Jeger dimljeni pikant 300 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 12,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (5) 3 69 €/kom kom
MultiPlusCard Sušara Perajica Panceta MultiPlusCard cijena: 5,70 € Cijena za j.m.: 21,99 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,60 €/kom (9) 6 60 €/kom kom
MultiPlusCard Sorger Salama obložena parmezanom narezak 75 g MultiPlusCard cijena: 1,99 € Cijena za j.m.: 33,20 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
MultiPlusCard Pivac Domaća suha slanina MultiPlusCard cijena: 11,99 € Cijena za j.m.: 16,29 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 13,03 €/kom (2) 13 03 €/kom kom
K Plus Domaća suha kobasica s paprikom Cijena za j.m.: 13,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,25 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.5 kg (3) 6 75 €/kom kom
Pivac Dalmatinska suha šunka narezak 100 g Cijena za j.m.: 33,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (2) 3 35 €/kom kom
MultiPlusCard Sljeme Srijemska kobasica narezak 80 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 24,88 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (3) 1 99 €/kom kom