Fit Fit Voćne kuglice od pistacija i datulja 100 g Cijena za j.m.: 39,90 €/kg Cijena 30.09.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
m&m's Bomboni crispy 77 g Cijena za j.m.: 29,22 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (0) 2 25 €/kom kom
Ma Baker Giant Bar Zobena pločica chocolate&orange 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Ma Baker Giant Bar Zobena pločica rolled oats&blueberry 90 g Cijena za j.m.: 22,11 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
El Almendro Slane pločice orašasti plodovi i sjemenke (4x21 g) 84 g Cijena za j.m.: 13,66 €/kg Cijena 13.09.2025.: 4,59 €/kom (0) 4 59 €/kom kom
Rookies Keks jabuka cimet eko 40 g Cijena za j.m.: 33,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,33 €/kom (1) 1 35 €/kom kom
Toblerone Švicarska čokolada s bademovim nougatom s medom 100 g Cijena za j.m.: 30,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (0) 3 09 €/kom kom
MultiPlusCard Dobra Zobena kaša 2go brusnica i borovnica 45 g MultiPlusCard cijena: 0,75 € Cijena za j.m.: 22,25 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica dark chocolate cookies 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 25 €/kom kom
MultiPlusCard Dobra Zobena kaša 2go čokolada 45 g MultiPlusCard cijena: 0,75 € Cijena za j.m.: 19,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
Toblerone Švicarska mliječna čokolada fruit&nut 100 g Cijena za j.m.: 30,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (2) 3 09 €/kom kom
Frank&Oli Active High Protein Double Chocolate Keks s duplom čokoladom 50 g Cijena za j.m.: 31,00 €/kg Cijena 22.04.2026.: 1,55 €/kom (0) 1 55 €/kom kom
Ma Baker Giant Bar Zobena pločica chocolate chip 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Kinder Surprise Čokoladno jaje 20 g Cijena za j.m.: 85,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 70 €/kom kom
MultiPlusCard Nestlé Fitness Protein Žitna pločica cocoa bez dodanog šećera 20 g MultiPlusCard cijena: 0,79 € Cijena za j.m.: 44,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 0 89 €/kom kom
Pellito Lov Oat Bites Snack malina&badem bez glutena 70 g Cijena za j.m.: 35,57 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Kinder Country 23,5 g Cijena za j.m.: 33,62 €/kg NC 30 dana: 0,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (2) 0 79 €/kom kom
Kit Kat Vafel white 41,5 g Cijena za j.m.: 32,53 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,35 €/kom (0) 1 35 €/kom kom
Ferrero Giotto desert 43 g Cijena za j.m.: 50,93 €/kg Cijena 24.02.2026.: 2,19 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
MultiPlusCard Nestlé Fitness Fiber Žitna pločica honey bez dodanog šećera 20 g MultiPlusCard cijena: 0,79 € Cijena za j.m.: 44,50 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 0 89 €/kom kom
Raw Bite Pločica kakao eko 50 g Cijena za j.m.: 51,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (0) 2 59 €/kom kom
Beginnings Proteinska pločica s kakaom 40 g Cijena za j.m.: 49,75 €/kg Cijena 14.05.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Kit Kat Formula 1 mini desert 6x11 g Cijena za j.m.: 55,91 €/kg Cijena 16.04.2026.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom