Knoppers Vafel milk 25 g Cijena za j.m.: 19,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,49 €/kom (1) 0 49 €/kom kom
Loacker Classic Vafli jagoda 175 g Cijena za j.m.: 14,23 €/kg Cijena 29.07.2026.: 2,49 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
Lenzi Di Prato Coccoli Keksi s kokosom 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 29.07.2026.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Misura DolceSenza Keksi od žitarica sa sladilima 300 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 11,97 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,58 €/kom (1) 3 59 €/kom kom
MultiPlusCard St.Michel Choco tart Kolač s čokoladnim preljevom 180 g MultiPlusCard cijena: 3,69 € Cijena za j.m.: 22,17 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 3 99 €/kom kom
Mix slatkiša kornet 575 g Cijena za j.m.: 15,63 €/kg Cijena 12.08.2026.: 8,99 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
Riso Scotti Keksi punjeni kremom od lješnjaka 200 g Cijena za j.m.: 14,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,92 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -15% ! Dulcetti Mekani biskvit s glazurom okus kakao 400 g Cijena za j.m.: 5,48 €/kg NC 30 dana: 2,59 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 2 19 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Manner Vafel čokolada 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg NC 30 dana: 2,39 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,25 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Leibniz Keks s maslacem preliven mliječnom čokoladom 200 g Cijena za j.m.: 25,52 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,85 €/kom (0) 3 19 €/kom kom