AKCIJA -10% ! Iločki podrumi Rajnski rizling Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l NC 30 dana: 7,05 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Meneghetti Malvazija Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 26,39 €/l Cijena 02.05.2025.: 19,05 €/kom (1) 19 79 €/kom kom
Pjenušac Freixenet Prosecco 0,75 l Cijena za j.m.: 19,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,99 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Grande Vento Prosecco Pjenušavo vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,05 €/kom (0) 10 99 €/kom kom
Goldschmidt Frankovka Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,92 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,69 €/kom (3) 6 69 €/kom kom
Vina Antunović Muškat Ottonel vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,99 €/kom (2) 12 99 €/kom kom
Madirazza Dingač Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 28,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 21,09 €/kom (3) 21 09 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Pjenušac Mionetto Prosecco rose 0,75 l Cijena za j.m.: 15,86 €/l NC 30 dana: 14,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 14,99 €/kom (1) 11 89 €/kom kom
Vina Erdut Rose kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (1) 6 99 €/kom kom
Vina Skaramuča Dingač Crno suho vino 0,75 l Cijena za j.m.: 20,92 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,89 €/kom (1) 15 69 €/kom kom
Franc Arman Malvazija Istarska Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 18,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,55 €/kom (0) 13 59 €/kom kom
MultiPlusCard Plantaže Vranac crnogorski vino 1 l MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 4,65 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 16.01.2026.: 4,65 €/kom (0) 4 65 €/kom kom
Villa Sandi Prosecco Il Fresco 0,75 l Cijena za j.m.: 16,20 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,15 €/kom (0) 12 15 €/kom kom
Merga Victa Pošip Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 23,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 17,55 €/kom (1) 17 55 €/kom kom
Montes Reserva Cabernet Sauvignon vino 0,75 l Cijena za j.m.: 12,33 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,25 €/kom (0) 9 25 €/kom kom
Freixenet Italian Rosé Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,05 €/kom (0) 10 05 €/kom kom
Iločki podrumi Kapistran crni Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 6,35 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,35 €/kom (2) 6 35 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Vinarija Čitluk Hercegovačka Žilavka Kvalitetno vino 1 Cijena za j.m.: 3,99 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,19 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Orahovica Rizling Rajnski Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,55 €/kom (1) 6 29 €/kom kom
Vina Laguna Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,52 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,39 €/kom (1) 6 39 €/kom kom
Pjenušac Srebrna Radgonska Penina 0,75 l Cijena za j.m.: 13,13 €/l Cijena 06.09.2025.: 9,85 €/kom (0) 9 85 €/kom kom
Vina Laguna Merlot Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,52 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,39 €/kom (2) 6 39 €/kom kom
Katunar Sveta Lucija Žlahtina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 22,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,65 €/kom (1) 16 59 €/kom kom
MultiPlusCard La Cacciatora Syrah Siciliane vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 6,79 € Cijena za j.m.: 9,72 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,95 €/kom (2) 7 29 €/kom kom
Pjenušac Moet&Chandon Brut Imperial 0,75 l Cijena za j.m.: 78,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 58,05 €/kom (1) 58 99 €/kom kom