Pjenušac Freixenet Cordon Negro Brut 0,75 l Cijena za j.m.: 15,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (1) 11 99 €/kom kom
Vina Belje Chardonnay Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (2) 6 99 €/kom kom
Vina Belje Cuvee Rose Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 12,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,05 €/kom (2) 9 05 €/kom kom
MultiPlusCard Vinea Vranac Suho crno vino 3 l MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 3,83 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 11,49 €/kom (0) 11 49 €/kom kom
Robby Bubble Pjenušac dječji jagoda 0,75 l Cijena za j.m.: 5,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,65 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Kutjevo Graševina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,29 €/kom (1) 10 59 €/kom kom
Terra Vinea Teran Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (3) 6 49 €/kom kom
Vina Belje Graševina Kvalitetno vino 0,187 l Cijena za j.m.: 12,25 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
AKCIJA -10% ! Iločki podrumi Pinot bijeli Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l NC 30 dana: 7,05 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Iločki podrumi Traminac Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,05 €/kom (1) 13 05 €/kom kom
Vinarija Čoka Ždrepčeva krv vino 0,75 l Cijena za j.m.: 5,72 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 4 29 €/kom kom
Robby Bubble Pjenušac dječji malina 0,75 l Cijena za j.m.: 5,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,65 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Orahovica Silvanac zeleni Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,55 €/kom (4) 10 99 €/kom kom
Robby Bubble Pjenušac dječji breskva 0,75 l Cijena za j.m.: 5,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,65 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Vina Vupik Vranac Crno suho vino 3 l Cijena za j.m.: 2,43 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,29 €/kom (0) 7 29 €/kom kom
Kaiken Reserva Malbec vino 0,75 l Cijena za j.m.: 12,20 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,15 €/kom (1) 9 15 €/kom kom
La Dolce Italia Prosecco extra dry 0,75 l Cijena za j.m.: 12,79 €/l Cijena 02.05.2025.: 9,05 €/kom (0) 9 59 €/kom kom
Villa Braida Prosecco Pjenušavo vino brut 0,75 l Cijena za j.m.: 15,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
Vina Laguna Malvazija Istarska Kvalitetno vino 0,187 l Cijena za j.m.: 12,57 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 35 €/kom kom
AKCIJA -14% ! Iločki podrumi Rose Frankovka Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,66 €/l NC 30 dana: 7,55 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,55 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
Krauthaker Pinot sivi Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (0) 12 99 €/kom kom
Plantaže Crnogorski Cabernet vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,87 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,65 €/kom (2) 6 65 €/kom kom
MultiPlusCard Pjenušac La Belle Perla extra dry 0,75 l MultiPlusCard cijena: 5,19 € Cijena za j.m.: 7,99 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Plantaže Crnogorski Vranac vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,87 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,65 €/kom (0) 6 65 €/kom kom
Vinarija Dingač Plavac Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,85 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,79 €/kom (1) 7 39 €/kom kom