Terra Vinea Graševina vino 3 l Cijena za j.m.: 2,23 €/l Cijena 17.03.2026.: 6,69 €/kom (0) 6 69 €/kom kom
Krauthaker Paralela Pinot sivi vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,05 €/kom (0) 7 19 €/kom kom
Vinea Vranac Crno suho vino 1 l Cijena za j.m.: 4,75 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,75 €/kom (2) 4 75 €/kom kom
Vina Laguna Rose Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,35 €/kom (3) 6 49 €/kom kom
Kutjevo Graševina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,79 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Matuško Dingač Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 28,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 21,05 €/kom (3) 21 05 €/kom kom
Dingač Plavac mali Crno suho vino 0,75 l Cijena za j.m.: 18,12 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,89 €/kom (0) 13 59 €/kom kom
Orahovica Silvanac zeleni Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,79 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,55 €/kom (1) 6 59 €/kom kom
AKCIJA -10% ! Iločki podrumi Graševina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l NC 30 dana: 7,05 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Terra Vinea Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
Zlatna Vrbnička Žlahtina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,49 €/kom (3) 10 49 €/kom kom
Krauthaker Graševina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,65 €/kom (0) 12 99 €/kom kom
Plavac mali Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 5,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Freixenet Mia Moscato Sparkling Pjenušac delicate&sweet 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,29 € Cijena za j.m.: 11,99 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,85 €/kom (1) 8 99 €/kom kom
Matošević Alba Malvazija Istarska Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,19 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,75 €/kom (0) 14 39 €/kom kom
Vina Erdut Graševina Kvalitetno bijelo vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (1) 6 99 €/kom kom
AKCIJA -10% ! Iločki podrumi Chardonnay Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,39 €/l NC 30 dana: 7,05 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (1) 6 29 €/kom kom
OPG Grošek Ivan Divlji Kupin Kupinovo vino 0,75 l Cijena za j.m.: 10,79 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,09 €/kom (7) 8 09 €/kom kom
MultiPlusCard Blato Merlot Kvalitetno vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 4,99 € Cijena za j.m.: 7,59 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,69 €/kom (0) 5 69 €/kom kom
Vina Belje Graševina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,73 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,05 €/kom (1) 11 05 €/kom kom
Iločki podrumi Graševina Kvalitetno vino 3 l Cijena za j.m.: 5,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,00 €/kom (1) 14 99 €/kom kom
Vina Laguna Festigia Malvazija vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,05 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Malvazija Istarska Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 7,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,55 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
Vinoplod Babić Kvalitetno crno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 11,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
MultiPlusCard Freixenet Mia Moscato Sparkling Pjenušac fruity&sweet 0,75 l MultiPlusCard cijena: 8,29 € Cijena za j.m.: 11,99 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,85 €/kom (1) 8 99 €/kom kom