MultiPlusCard Julius Meinl Vienna Espresso Moka Mljevena kava 220 g MultiPlusCard cijena: 6,39 € Cijena za j.m.: 32,23 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,59 €/kom (0) 7 09 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Gold Instant kava 200 g Cijena za j.m.: 44,95 €/kg NC 30 dana: 11,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
Franck Guatemala Mljevena kava 250 g Cijena za j.m.: 35,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (1) 8 99 €/kom kom
Nescafé Black Roast Instant kava 200 g Cijena za j.m.: 67,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,29 €/kom (6) 13 59 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato vanilla kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
Lavazza Espresso Barista Gran Crema Kava u zrnu 1 kg Cijena za j.m.: 41,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 39,99 €/kom (1) 41 99 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Ristretto Ardenza kava, 16 kapsula 104 g Cijena za j.m.: 62,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato almond-white chocolate kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
Franck Nota Cortado kava, 16 kapsula 104 g Cijena za j.m.: 57,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Franck Filter Mljevena kava 250 g Cijena za j.m.: 31,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,89 €/kom (0) 7 89 €/kom kom
AKCIJA -18% ! Starbucks by Nespresso House Blend Lungo kava, 10 kapsula, 52 g Cijena za j.m.: 86,35 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 31.03.2026.: 5,49 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Julius Meinl Ristretto Intenso kava,10 kapsula, 56 g Cijena za j.m.: 101,61 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,29 €/kom (1) 5 69 €/kom kom
Ritual espresso Ristretto NS kava, 10 kapsula, 56 g Cijena za j.m.: 49,82 €/kg Cijena 29.04.2026.: 2,59 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
Franck Cappuccino Fontana Ledene kocke okus pralina 144 g Cijena za j.m.: 27,01 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (2) 3 89 €/kom kom
Hausbrandt Qualita Rossa Kava u zrnu 500 g Cijena za j.m.: 28,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 14 49 €/kom kom
MultiPlusCard Arabesca Cappuccino classic 200 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 14,95 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
Lavazza Espresso Maestro Dek Kava bez kofeina, 10 kapsula, 58 g Cijena za j.m.: 99,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,59 €/kom (0) 5 79 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Espresso Palermo Intenso kava 16 kapsula, 112 g Cijena za j.m.: 57,95 €/kg Cijena 23.04.2026.: 6,49 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
Nescafé Dolce Gusto Latte Macchiato caramel kava, 16 kapsula/8 napitaka 145,6 g Cijena za j.m.: 44,57 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
Franck Cappuccino classic 112 g Cijena za j.m.: 34,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (2) 3 89 €/kom kom
Lavazza Espresso Maestro Classico kava, 10 kapsula, 57 g Cijena za j.m.: 101,58 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,59 €/kom (0) 5 79 €/kom kom
MultiPlusCard Lavazza Mljevena kava bez kofeina 250 g MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 44,36 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,19 €/kom (0) 11 09 €/kom kom
Ritual espresso Espresso NS kava,10 kapsula, 56 g Cijena za j.m.: 49,82 €/kg Cijena 29.04.2026.: 2,59 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
Barcaffe Black 'n' Easy Mješavina mljevene kave i ekstrakta kave 10 g Cijena za j.m.: 39,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,39 €/kom (3) 0 39 €/kom kom
Starbucks Caramel Macchiato by Nescafé Dolce Gusto kava, 12 kapsula/6 napitaka, 127,8 g Cijena za j.m.: 50,78 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,49 €/kom (1) 6 49 €/kom kom