Ballarini Gorgonzola meki sir 150 g Cijena za j.m.: 20,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (0) 3 09 €/kom kom
President Dimsi Polutvrdi sir s aromom dima u listićima 150 g Cijena za j.m.: 21,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (2) 3 19 €/kom kom
Paška sirana Dalmatinac Tvrdi sir 200 g Cijena za j.m.: 29,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Galbani Gorgonzola Cremoso Meki punomasni sir s plavom plemenitom plijesni 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
President Protein Polutvrdi masni sir u listićima 120 g Cijena za j.m.: 24,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
President Salakis Meki punomasni sir 500 g Cijena za j.m.: 15,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,69 €/kom (4) 7 99 €/kom kom
President Ribani polutvrdi polumasni sir za pizzu a la Margarita 200 g Cijena za j.m.: 17,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Deliso Mozzarella sir 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 01.09.2026.: 2,29 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Paška sirana Trapist polutvrdi sir 1/4 Cijena za j.m.: 22,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 10,00 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.5 kg (2) 11 50 €/kom kom
MultiPlusCard Vindija Sirevi Camembert Meki sir s plemenitom plijesni 250 g MultiPlusCard cijena: 4,49 € Cijena za j.m.: 19,96 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (3) 4 99 €/kom kom
Tvrdi punomasni dimljeni ovčji sir 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -33% ! K Plus Svježi sir s vrhnjem 200 g Cijena za j.m.: 4,95 €/kg NC 30 dana: 1,49 €/kom Vrijedi do: 30.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,33 €/kom (6) 0 99 €/kom kom
Agriform Gran Primo GranTerre Ribani sir mix 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (3) 1 99 €/kom kom
Mljekara Livno Livanjski tvrdi punomasni sir 1/4 Cijena za j.m.: 24,19 €/kg Cijena 02.05.2025.: 14,21 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.6 kg (2) 14 51 €/kom kom
Vindija Sirevi Edamac Panirani polutvrdi sir 600 g Cijena za j.m.: 12,51 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (8) 7 49 €/kom kom
Divan Garden Grill polutvrdi sir 200 g Cijena za j.m.: 14,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
President Krem svježi masni sir 500 g Cijena za j.m.: 6,18 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (5) 3 09 €/kom kom
President British Cheddar Vintage Polutvrdi punomasni sir 200 g Cijena za j.m.: 21,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (1) 4 39 €/kom kom
Veronika Kuhani punomasni meki sir bučine koštice Cijena za j.m.: 13,29 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,75 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.3 kg (0) 3 99 €/kom kom
Zdenka Sport Polutvrdi sir 45% m.m. Cijena za j.m.: 13,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 10,79 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.8 kg (8) 10 79 €/kom kom
Dukat Quark Protein Fit Svježi posni sir 250 g Cijena za j.m.: 6,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (1) 1 69 €/kom kom
President Pizza Cheese a la Americana 200 g Cijena za j.m.: 17,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Agriform Pecorino Romano Tvrdi sir 200 g Cijena za j.m.: 32,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,19 €/kom (0) 6 49 €/kom kom
Veronika Vinogradarski slani sir Cijena za j.m.: 10,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,24 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.5 kg (3) 5 50 €/kom kom