MultiPlusCard Tendance Čaša MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Sun&Sea Forever Kraljevski pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put 250 ml MultiPlusCard cijena: 9,79 € Cijena za j.m.: 55,96 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 13,99 €/kom (0) 13 99 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Tropic Sun Maglica za samotamnjenje 150 ml MultiPlusCard cijena: 6,89 € Cijena za j.m.: 65,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,89 €/kom (0) 9 89 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Color Naturals Creme 3 Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -43% ! Gerber Paraframe I Nož sklopivi 17,8 cm/10 cm Cijena za j.m.: 16,99 €/kom NC 30 dana: 29,99 €/kom Vrijedi do: 30.11.2026 (0) 16 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette Deluxe Oil Care Color 4-65 blistavo smeđa boja za kosu Cijena za j.m.: 4,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,79 €/kom (2) 4 79 €/kom kom
MultiPlusCard Fisher-Price Leptir s geometrijskim tijelima MultiPlusCard cijena: 10,49 € Cijena za j.m.: 14,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 14 99 €/kom kom
MultiPlusCard Wata Kabel USB-A na lightning pleteni 1,0 m MultiPlusCard cijena: 5,39 € Cijena za j.m.: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 5 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Home Posuda s poklopcem 3,7 l Cijena za j.m.: 18,74 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 (0) 18 74 €/kom kom
AKCIJA -28% ! Becutan Vlažne maramice s kamilicom 4x72 komada Cijena za j.m.: 0,01 €/kom NC 30 dana: 6,79 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,79 €/kom (0) 4 88 €/kom kom
AKCIJA -35% ! Dove Essential 48h Mlijeko za tijelo za suhu kožu 250 ml Cijena za j.m.: 14,20 €/l NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (0) 3 55 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Color Naturals Creme 4.3 Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Johnnie Walker Black Label Blended scotch whisky 0,5 l MultiPlusCard cijena: 22,99 € Cijena za j.m.: 48,58 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 24,29 €/kom (2) 24 29 €/kom kom
AKCIJA -13% ! Zott Monte Mliječni desert mega 400 g Cijena za j.m.: 4,98 €/kg NC 30 dana: 2,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -15% ! 4 Move Izotonični napitak lemon 750 ml Cijena za j.m.: 1,80 €/l NC 30 dana: 1,59 €/kom Vrijedi do: 18.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 1,59 €/kom (0) 1 35 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Nivea Soft Daily UV Krema SPF15 200 ml Cijena za j.m.: 34,95 €/l NC 30 dana: 9,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 25.07.2026.: 9,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
MultiPlusCard Vina Erdut Cuvee Noire Kvalitetno vino 0,75 l MultiPlusCard cijena: 6,49 € Cijena za j.m.: 10,65 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Gillette Labs Brijač + držač Cijena za j.m.: 14,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 14.04.2026.: 19,99 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Oral B Advanced Zubna pasta healthy whitening 75 ml Cijena za j.m.: 60,67 €/l NC 30 dana: 5,69 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 31.03.2026.: 5,69 €/kom (0) 4 55 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette Deluxe 5-68 zlatni kesten boja za kosu Cijena za j.m.: 4,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 12.06.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 79 €/kom kom
MultiPlusCard Pokemon Battle Figures set razne vrste MultiPlusCard cijena: 9,79 € Cijena za j.m.: 13,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 13 99 €/kom kom
AKCIJA -33% ! Home Set za kupaonicu 3/1 Cijena za j.m.: 3,33 €/kom NC 30 dana: 14,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (0) 9 99 €/kom kom
MultiPlusCard Funville Dinos Unleashed Pterodactyl Jr. igračka MultiPlusCard cijena: 13,99 € Cijena za j.m.: 19,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 19 99 €/kom kom
MultiPlusCard Hobby Vit Premium Potpuna hrana za zamorce 500 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 3,78 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Laško Zlatorog Svijetlo pivo 0,5 l Cijena za j.m.: 2,50 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (1) 1 25 €/kom kom