AKCIJA -35% ! Dove Advanced Care Gel za tuširanje deeply nourishing 225 ml Cijena za j.m.: 12,85 €/l NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 2 89 €/kom kom
MultiPlusCard Lavazza Crema E Gusto Mješavina mljevene kave 250 g MultiPlusCard cijena: 7,99 € Cijena za j.m.: 35,96 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,15 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
MultiPlusCard Violeta Vesh Deterdžent color power gel 1 l=20 pranja MultiPlusCard cijena: 6,15 € Cijena za j.m.: 7,15 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,15 €/kom (0) 7 15 €/kom kom
MultiPlusCard Proof of Meat Hrana za pse piletina, govedina&umak od brusnica 100 g MultiPlusCard cijena: 0,74 € Cijena za j.m.: 8,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 20.06.2026.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
AKCIJA -16% ! Cedevita Vitamin Water Focus Niskoenergetsko piće s okusom limete i limunske trave 0,5 l Cijena za j.m.: 1,98 €/l NC 30 dana: 1,19 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 04.11.2025.: 1,19 €/kom (0) 0 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Čupko Patrona s voskom za grijač za sve tipove kože 100 ml Cijena za j.m.: 23,90 €/l NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,69 €/kom (1) 2 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette ICC 7-0 srednje plava boja za kosu Cijena za j.m.: 3,49 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Taft Shine Lak za sve tipove kose 250 ml Cijena za j.m.: 15,96 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Violeta Double Care Šampon goat milk protein 400 ml MultiPlusCard cijena: 3,99 € Cijena za j.m.: 13,38 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,35 €/kom (0) 5 35 €/kom kom
MultiPlusCard Perwoll Renew Deterdžent color blossom 3,75 l =75 pranja MultiPlusCard cijena: 14,45 € Cijena za j.m.: 5,20 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 01.08.2025.: 19,49 €/kom (0) 19 49 €/kom kom
MultiPlusCard Proof of Meat Hrana za pse razni okusi 4x100 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 7,23 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 26.05.2026.: 2,89 €/kom (0) 2 89 €/kom kom
MultiPlusCard Ariel Deterdžent fast dissolving alpine color 1,65 kg=30 pranja MultiPlusCard cijena: 12,19 € Cijena za j.m.: 9,99 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 15.07.2025.: 16,49 €/kom (0) 16 49 €/kom kom
AKCIJA -38% ! Vape Električni aparat+Vape Tablete classic 10/1 set Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 6,49 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Home Električni produžni kabel 3ut, sklopka, 3 m MultiPlusCard cijena: 7,99 € Cijena za j.m.: 8,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 8 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Oral B Pro-Expert Advanced Zubna četkica razne boje 2/1 Cijena za j.m.: 2,80 €/kom NC 30 dana: 6,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 5 59 €/kom kom
MultiPlusCard Likvi Supreme All in One Deterdžent 53 tablete MultiPlusCard cijena: 14,55 € Cijena za j.m.: 0,36 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 23,99 €/kom (2) 18 99 €/kom kom
MultiPlusCard Sana Power Greek Proizvod na bazi kokosovog ulja okus bijeli slani sir 200 g MultiPlusCard cijena: 3,09 € Cijena za j.m.: 17,45 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
MultiPlusCard Colgate Max White One Optic Zubna pasta 75 ml MultiPlusCard cijena: 3,49 € Cijena za j.m.: 57,20 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 4 29 €/kom kom
AKCIJA -15% ! Durex Extra Safe Prezervativi 12/1 Cijena za j.m.: 0,87 €/kom NC 30 dana: 12,35 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 10 49 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Color Naturals Creme 5 Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -21% ! Paloma Multi Fun Papirnati ručnici 2 sloja 2/1 Cijena za j.m.: 0,75 €/kom NC 30 dana: 1,89 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,10 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
MultiPlusCard Limonce Spritz alla Siciliana Cocktail 3x200 ml MultiPlusCard cijena: 8,99 € Cijena za j.m.: 16,65 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 22.05.2026.: 9,99 €/kom (0) 9 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Jagermeister Liker orange 0,7 l Cijena za j.m.: 19,98 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.09.2025.: 16,99 €/kom (0) 13 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Nestlé Lion Žitne pahuljice minis 300 g Cijena za j.m.: 11,97 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 3 59 €/kom kom
AKCIJA -34% ! Oral B Vitality Pro Punjiva električna zubna četkica Cijena za j.m.: 25,99 €/kom NC 30 dana: 39,89 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 39,89 €/kom (0) 25 99 €/kom kom