Barcaffe Classic Mljevena kava 500 g Cijena za j.m.: 21,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,89 €/kom (2) 10 99 €/kom kom
Barcaffe Classic Mljevena kava 400 g Cijena za j.m.: 22,48 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (1) 8 99 €/kom kom
Barcaffe Classic Mljevena kava 175 g Cijena za j.m.: 26,21 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (1) 4 59 €/kom kom
Barcaffe Classico Espresso Kava u zrnu 1 kg Cijena za j.m.: 24,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 22,99 €/kom (2) 24 99 €/kom kom
Barcaffe Black 'n' Easy Mješavina mljevene kave i ekstrakta kave 8 g Cijena za j.m.: 48,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,39 €/kom (3) 0 39 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Crema Instant kava 180 g Cijena za j.m.: 41,61 €/kg NC 30 dana: 9,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom (1) 7 49 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Classic Instant kava 200 g Cijena za j.m.: 32,95 €/kg NC 30 dana: 8,79 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,19 €/kom (0) 6 59 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Cappuccino irish cream 8x18 g Cijena za j.m.: 20,77 €/kg NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Caffe Latte kava, 10 kapsula, 160 g Cijena za j.m.: 21,06 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Cappuccino classic 8x15 g Cijena za j.m.: 24,92 €/kg NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Cappuccino vanilla 8x18 g Cijena za j.m.: 20,77 €/kg NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato noisette kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Perfetto Macchiato irish cream kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Perfetto Espresso kava, 10 kapsula, 70 g Cijena za j.m.: 48,14 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (1) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Gold Instant kava 200 g Cijena za j.m.: 44,95 €/kg NC 30 dana: 11,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,99 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato vanilla kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato almond-white chocolate kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,98 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
Barcaffe Black 'n' Easy Mješavina mljevene kave i ekstrakta kave 10 g Cijena za j.m.: 39,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,39 €/kom (3) 0 39 €/kom kom
Barcaffe Cremoso Espresso Mješavina pržene kave u zrnu 500 g Cijena za j.m.: 25,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 12 99 €/kom kom
Barcaffe Black 'n' Easy Mješavina mljevene kave, šećera i ekstrakta kave 11 g Cijena za j.m.: 35,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,39 €/kom (1) 0 39 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe 3in1 classic 10x18 g Cijena za j.m.: 11,61 €/kg NC 30 dana: 2,79 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 07.11.2025.: 2,79 €/kom (0) 2 09 €/kom kom
AKCIJA -24% ! Barcaffe Macchiato pistachio kava, 10 kapsula, 140 g Cijena za j.m.: 24,07 €/kg NC 30 dana: 4,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 21.04.2026.: 4,49 €/kom (0) 3 37 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Perfetto Brazil kava, 10 kapsula, 55 g Cijena za j.m.: 74,91 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (1) 4 12 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Peru kava, 10 kapsula, 55 g Cijena za j.m.: 74,91 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (0) 4 12 €/kom kom