Quattro Sladoled fantasy 1650 ml Cijena za j.m.: 4,54 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (8) 7 49 €/kom kom
Ledo Twice Sladoled čokolada vanilija 1 l Cijena za j.m.: 2,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Gelatissimo 4 Flavours Sladoled banana, čokolada, keks, vanilija 1650 ml Cijena za j.m.: 1,81 €/l Vrijedi do: 18.10.2026 Cijena 29.04.2026.: 4,99 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
Bounty Sladoled 6x50,1 ml Cijena za j.m.: 23,40 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (4) 5 49 €/kom kom
Cremolli Kornet 60 g 10/1 Cijena za j.m.: 17,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,85 €/kom (2) 0 89 €/kom kom
Ledo Sladoled Lush chocolate 900 ml Cijena za j.m.: 5,54 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (5) 4 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Gelatissimo Sladoled choco 700 ml Cijena za j.m.: 2,56 €/l Vrijedi do: 18.10.2026 Cijena 17.06.2025.: 2,29 €/kom (5) 1 79 €/kom kom
King Obsession Sladoled 300 ml Cijena za j.m.: 23,30 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Minute Palačinke jabuka&cimet 540 g Cijena za j.m.: 7,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (3) 3 99 €/kom kom
Kri Kri Sladoled grčki jogurt karamela 320 g Cijena za j.m.: 7,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (8) 3 99 €/kom kom
Quattro Sladoled nostalgija 1650 ml Cijena za j.m.: 4,54 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,49 €/kom (2) 7 49 €/kom kom
Snickers Sladoled 6x41,5 ml Cijena za j.m.: 22,05 €/l Cijena 14.04.2026.: 5,49 €/kom (1) 5 49 €/kom kom
Gelatissimo Billionaire Sladoled keks, pekan orah, karamela 4x110 ml Cijena za j.m.: 9,07 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (6) 3 99 €/kom kom
Kri Kri Sladoled grčki jogurt 320 g Cijena za j.m.: 7,98 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (5) 3 99 €/kom kom
King Double Mini Sladoled 240 ml Cijena za j.m.: 25,38 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (1) 6 09 €/kom kom
King Majestic Sladoled 300 ml Cijena za j.m.: 38,83 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (3) 6 99 €/kom kom
Ledo Macho Sladoled bijela čokolada 370 ml Cijena za j.m.: 11,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 4 29 €/kom kom
Ledo Kornet Sladoled vanilija i čokolada 4x120 ml Cijena za j.m.: 12,48 €/l Cijena 28.04.2026.: 5,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Ferrero Sladoled nutella 470 ml Cijena za j.m.: 34,74 €/kg Cijena 30.05.2025.: 7,99 €/kom (3) 7 99 €/kom kom
! Gelatissimo Sladoled Vegan Vanilla čokolada&badem 3x90 ml Cijena za j.m.: 7,36 €/l Vrijedi do: 18.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (8) 1 99 €/kom kom
Ledo Njofra Sladoled 6x65 ml Cijena za j.m.: 15,36 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (4) 5 99 €/kom kom
Quattro Layers Sladoled šumsko voće, mascarpone, biskvit, komadići keksa 800 ml Cijena za j.m.: 8,74 €/l Cijena 24.04.2026.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Quattro Layers Sladoled čokolada, bijela čokolada, lješnjak, badem 800 ml Cijena za j.m.: 8,74 €/l Cijena 24.04.2026.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom