AKCIJA -25% ! Manner Wafer Crunchies Vafl dark mix 130 g Cijena za j.m.: 11,46 €/kg NC 30 dana: 1,99 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 Cijena 29.07.2026.: 1,99 €/kom (1) 1 49 €/kom kom
Loacker Classic Vafli cremkakao 175 g Cijena za j.m.: 14,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Rookies Keks jabuka cimet eko 40 g Cijena za j.m.: 33,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,33 €/kom (1) 1 35 €/kom kom
Sunny Biscuit cocoa 8/1 200 g Cijena za j.m.: 7,25 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (0) 1 45 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Nougatelli Keksi s 15% tamne čokolade 175 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 13,09 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Milka Sensations Keks alpin milk chocolate 156 g Cijena za j.m.: 23,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (0) 3 65 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! MALI VELIKI TALENTI Oreo Remix Keksi raspberry&vanilla 157 g Cijena za j.m.: 10,13 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (1) 1 59 €/kom kom
Bambi Wellness Keksi sa zobenim pahuljicama 210 g Cijena za j.m.: 8,52 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Frank&Oli Active High Protein Double Chocolate Keks s duplom čokoladom 50 g Cijena za j.m.: 31,00 €/kg Cijena 22.04.2026.: 1,55 €/kom (0) 1 55 €/kom kom
Gullon Keksi oats&choc chips bez glutena 220 g Cijena za j.m.: 20,41 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (0) 4 49 €/kom kom
Row Spirit by Martin Sinković Zobeni keksi čokolada&lješnjak 50 g Cijena za j.m.: 23,80 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (1) 1 19 €/kom kom
MultiPlusCard Koestlin Choco cookies original keks 200 g MultiPlusCard cijena: 2,29 € Cijena za j.m.: 12,75 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,55 €/kom (3) 2 55 €/kom kom
Leibniz Minis Keksi čokolada 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Schar Savoiardi Piškote bez glutena 200 g Cijena za j.m.: 31,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,29 €/kom (0) 6 29 €/kom kom
Barni Mekani biskvit s čokoladnim punjenjem 2x150 g Cijena za j.m.: 23,30 €/kg Cijena 12.08.2026.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Gullon Zero Vafel s punjenjem okusa vanilije bez dodanog šećera 60 g Cijena za j.m.: 14,83 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (1) 0 89 €/kom kom
Gullon Zero Breakfast Keks sa žitaricama bez dodanog šećera 6x36 g Cijena za j.m.: 13,38 €/kg (0) 2 89 €/kom kom
Koestlin Voćne kocke 370 g Cijena za j.m.: 8,35 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (2) 3 09 €/kom kom
Gullon Zero Short Bread Keks sa sladilima bez dodanog šećera 330 g Cijena za j.m.: 9,06 €/kg (0) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard 7days Max Croissant kakao 80 g MultiPlusCard cijena: 1,09 € Cijena za j.m.: 14,88 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 03.03.2026.: 1,29 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Mulino Bianco Baiocchi Keksi punjeni kremom od lješnjaka i kakaa 260 g Cijena za j.m.: 12,88 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (0) 3 35 €/kom kom
MultiPlusCard Koestlin Princeza Čoko original keksi 230 g MultiPlusCard cijena: 2,69 € Cijena za j.m.: 13,00 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,69 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Koestlin Tea Time Čajni kolutići 700 g Cijena za j.m.: 5,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (2) 3 89 €/kom kom
7days Croissant kakao 5x50 g Cijena za j.m.: 14,76 €/kg Cijena 29.07.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
Oreo Keksi original 264 g Cijena za j.m.: 13,22 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,35 €/kom (0) 3 49 €/kom kom