Dr.Oetker Original Puding slatko vrhnje 40 g Cijena za j.m.: 18,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,72 €/kom (1) 0 75 €/kom kom
Dr.Oetker Ukrasni cvjetići 12/1 Cijena za j.m.: 896,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,69 €/kom (1) 2 69 €/kom kom
Dr.Oetker Original Gustin 200 g Cijena za j.m.: 9,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (1) 1 89 €/kom kom
Dr. Oetker Fini cvjetovi marcipana 24 g Cijena za j.m.: 166,25 €/kom Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Dr.Oetker Tekuća boja za hranu crvena 30 ml Cijena za j.m.: 53,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Dr.Oetker Preljev za torte 3x12 g Cijena za j.m.: 63,61 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
Dr.Oetker Badem aroma 38 ml Cijena za j.m.: 47,11 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Dolcela Puding čokolada 45 g Cijena za j.m.: 15,56 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,43 €/kom (0) 0 70 €/kom kom
Dolcela Kvasac instant 7 g Cijena za j.m.: 78,57 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,50 €/kom (1) 0 55 €/kom kom
Dr.Oetker Dekor srebrne perle 10 g Cijena za j.m.: 69,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (0) 0 69 €/kom kom
Dr.Oetker Preljev za torte crveni 3x12 g Cijena za j.m.: 63,61 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Nutrigold Suhe brusnice eko 250 g Cijena za j.m.: 18,76 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 4 69 €/kom kom
Dr.Oetker Original Puding vanilija 38 g Cijena za j.m.: 18,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,72 €/kom (0) 0 72 €/kom kom
Dr. Oetker Dekor mix zvjezdice 10 g Cijena za j.m.: 69,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (2) 0 69 €/kom kom
Dolcela Bijeli fondant 450 g Cijena za j.m.: 8,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,79 €/kom (2) 3 79 €/kom kom
Dolcela Želatina mljevena bijela 10 g Cijena za j.m.: 89,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
Natura Grožđica sušena 200 g Cijena za j.m.: 7,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
EuroCompany Perfect Day Badem jezgra 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Dr.Oetker Prašak za pecivo 12 g Cijena za j.m.: 18,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,22 €/kom (0) 0 22 €/kom kom
Dr.Oetker Tekuća boja za hranu plava 30 ml Cijena za j.m.: 53,00 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Dr.Oetker Boja za kolače plava 10 g Cijena za j.m.: 159,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Dr.Oetker Original Puding čokolada 49 g Cijena za j.m.: 14,69 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,72 €/kom (1) 0 72 €/kom kom