MultiPlusCard Garden Good Pekan orasi 180 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 24,92 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,39 €/kom (2) 4 49 €/kom kom
Garden Good Kompot marelica 480 g Cijena za j.m.: 5,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,59 €/kom (2) 2 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Smeđa leća 500 g Cijena za j.m.: 1,78 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (1) 0 89 €/kom kom
Garden Good Grah crveni 480 g Cijena za j.m.: 3,10 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Garden Good Studentski mix slani 180 g Cijena za j.m.: 13,28 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (1) 2 39 €/kom kom
Garden Good Pečena paprika fileti 600 g Cijena za j.m.: 8,32 €/kg Cijena 24.03.2026.: 4,99 €/kom (6) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Grašak 265 g MultiPlusCard cijena: 0,89 € Cijena za j.m.: 4,49 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Pistacija u ljusci 180 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 24,92 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (5) 4 49 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Garden Good Mexican mix 265 g Cijena za j.m.: 4,87 €/kg NC 30 dana: 1,69 €/kom Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom (2) 1 29 €/kom kom
Garden Good Grah crveni 3x140 g Cijena za j.m.: 5,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 2 49 €/kom kom
MultiPlusCard Garden Good Lješnjak 180 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 23,83 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (2) 4 29 €/kom kom
Garden Good Šampinjoni rezani 3x115 g Cijena za j.m.: 9,25 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 19 €/kom kom
Garden Good Smoothie mix 400 g Cijena za j.m.: 12,48 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 4 99 €/kom kom
Garden Good Ajvar blagi premium 290 g Cijena za j.m.: 12,72 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (1) 3 69 €/kom kom
Garden Good Kandirani đumbir 180 g Cijena za j.m.: 11,06 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (4) 1 99 €/kom kom
Garden Good Masline zelene punjene pastom od paprike 400 g Cijena za j.m.: 7,73 €/kg Cijena 02.09.2025.: 3,09 €/kom (0) 3 09 €/kom kom
Garden Good Kompot miješano voće 500 g Cijena za j.m.: 5,98 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Garden Good Pelati u soku od rajčice 480 g Cijena za j.m.: 3,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Garden Good Grožđice zlatne 180 g Cijena za j.m.: 9,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
Garden Good Grožđice 180 g Cijena za j.m.: 7,17 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (3) 1 29 €/kom kom
Garden Good Grožđice 500 g Cijena za j.m.: 4,98 €/kg Cijena 23.09.2025.: 2,79 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
Garden Good Kikiriki u ljusci suho prženi 400 g Cijena za j.m.: 5,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (4) 2 29 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Zelenček grah 500 g Cijena za j.m.: 3,18 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (3) 1 59 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Grah pinto 1 kg Cijena za j.m.: 1,39 €/kg Vrijedi do: 29.09.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (3) 1 39 €/kom kom