Špin Istarski kravlji sir s tartufima 230 g Cijena za j.m.: 47,78 €/kg Cijena 02.05.2025.: 9,42 €/kom (0) 10 99 €/kom kom
Green Vie Proizvod na biljnoj bazi okusa mozarelle 250 g Cijena za j.m.: 10,08 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,52 €/kom (5) 2 52 €/kom kom
Špin Mladi Istarski sir od kravljeg mlijeka 230 g Cijena za j.m.: 25,17 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (1) 5 79 €/kom kom
MultiPlusCard Mih Otočan Vrhunski tvrdi otočki sir 300 g MultiPlusCard cijena: 6,49 € Cijena za j.m.: 28,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom (0) 8 49 €/kom kom
Špin Istarski tvrdi punomasni kravlji sir 1/4 Cijena za j.m.: 24,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,20 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.4 kg (9) 10 00 €/kom kom
Puđa Livanjski tvrdi sir Cijena za j.m.: 21,23 €/kg Cijena 02.05.2025.: 14,86 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.7 kg (2) 14 86 €/kom kom
AKCIJA -16% ! K Plus Svježi posni sir maxx 900 g Cijena za j.m.: 2,76 €/kg NC 30 dana: 2,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 09.05.2026.: 2,99 €/kom (0) 2 49 €/kom kom
Westland Old Amsterdam Tvrdi sir 150 g Cijena za j.m.: 27,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 4 19 €/kom kom
Deliso Gouda Punomasni polutvrdi sir narezan 200 g Cijena za j.m.: 10,95 €/kg Cijena 25.08.2026.: 2,19 €/kom (1) 2 19 €/kom kom
Zdenka Edamac Polutvrdi sir 400 g Cijena za j.m.: 13,48 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (2) 5 39 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Deliso Tilsit Punomasni polutvrdi sir 200 g Cijena za j.m.: 8,95 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 04.08.2026.: 2,29 €/kom (3) 1 79 €/kom kom
President Salakis Polutvrdi punomasni slani sir 300 g Cijena za j.m.: 18,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,19 €/kom (2) 5 49 €/kom kom
Green Vie Greek Style Blok sa sušenim origanom&maslinovim uljem 200 g Cijena za j.m.: 14,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,98 €/kom (2) 2 98 €/kom kom
Pivac Parmiletta Tvrdi masni sir 1/4 Cijena za j.m.: 14,99 €/kg Cijena 02.05.2025.: 17,99 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 1.2 kg (7) 17 99 €/kom kom
Caseus Gorski polutvrdi sir od kuhanog mlijeka 340 g Cijena za j.m.: 19,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (5) 6 49 €/kom kom
Ile de France Chavroux Kozji sir 150 g Cijena za j.m.: 24,73 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,71 €/kom (3) 3 71 €/kom kom
Albéniz Quesos Kozji sir u listićima 80 g Cijena za j.m.: 28,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Deliso Edam Polutvrdi sir narezan 200 g Cijena za j.m.: 10,95 €/kg Cijena 25.08.2026.: 2,19 €/kom (2) 2 19 €/kom kom
President Trapist Polutvrdi sir 500 g Cijena za j.m.: 15,10 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,55 €/kom (1) 7 55 €/kom kom
Caseus Gorski polutvrdi sir od kuhanog mlijeka sa začinskim biljem 340 g Cijena za j.m.: 19,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (4) 6 49 €/kom kom
Deliso Edam Polutvrdi sir 300 g Cijena za j.m.: 9,97 €/kg Cijena 11.08.2026.: 2,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Annapurna Tofu grill eko 200 g Cijena za j.m.: 14,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (5) 2 99 €/kom kom
President Camembert Meki sir 250 g Cijena za j.m.: 19,16 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,79 €/kom (3) 4 79 €/kom kom
Caseus Gorski polutvrdi sir od kuhanog mlijeka sa čili paprikom 340 g Cijena za j.m.: 19,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (3) 6 49 €/kom kom