Zott Protein Classic mozzarella sticks 4x21 g Cijena za j.m.: 35,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (4) 2 99 €/kom kom
President Tilzit Polutvrdi punomasni sir u listićima 150 g Cijena za j.m.: 21,27 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 19 €/kom kom
Vindija Sirevi Caprodur Tvrdi kozji sir 280 g Cijena za j.m.: 41,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (2) 11 49 €/kom kom
MultiPlusCard President Posni sir sjemenke suncokreta i buče, zob i lan 195 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 10,21 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 28.05.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Annapurna Tofu svježi eko 200 g Cijena za j.m.: 8,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,72 €/kom (5) 1 72 €/kom kom
Tvrdi punomasni ovčji sir 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
Annapurna Tofu dimljeni eko 200 g Cijena za j.m.: 13,25 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (8) 2 65 €/kom kom
President Sir i vrhnje 450 g Cijena za j.m.: 7,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (1) 3 19 €/kom kom
MultiPlusCard Mih Kolanjac Vrhunski tvrdi punomasni sir 300 g MultiPlusCard cijena: 5,49 € Cijena za j.m.: 23,30 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (1) 6 99 €/kom kom
K Plus Trapist Polutvrdi sir 300 g Cijena za j.m.: 15,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,79 €/kom (1) 4 79 €/kom kom
Gabriel Kozji mladi meki sir 250 g Cijena za j.m.: 21,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,49 €/kom (2) 5 49 €/kom kom
Tvrdi punomasni sir od kravljeg, kozjeg i ovčjeg mlijeka 150 g Cijena za j.m.: 26,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 3 99 €/kom kom
Veronika Kravlja skuta Cijena za j.m.: 13,99 €/kg Cijena 21.04.2026.: 2,80 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.2 kg (2) 2 80 €/kom kom
Caseus Gorski polutvrdi dimljeni sir od kuhanog mlijeka 340 g Cijena za j.m.: 19,09 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,79 €/kom (9) 6 49 €/kom kom
Vindija Capro Fresh Svježi sir od kozjeg mlijeka 280 g Cijena za j.m.: 17,82 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (7) 4 99 €/kom kom
Veronika Kuhani punomasni meki sir chilli Cijena za j.m.: 13,29 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,75 €/kom Prosječna težina komada iznosi: 0.3 kg (2) 3 99 €/kom kom
Špin Istarski miješani sir 230 g Cijena za j.m.: 33,16 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (1) 8 29 €/kom kom
MultiPlusCard President Posni sir sjemenke suncokreta, lan, ekspandirani pir i goji bobice 195 g MultiPlusCard cijena: 1,69 € Cijena za j.m.: 10,21 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 28.05.2026.: 1,99 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
President Protein Polutvrdi masni sir 250 g Cijena za j.m.: 15,16 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 3 79 €/kom kom
Vindija Sirevi Grabancijaš Meki sir u salamuri 350 g Cijena za j.m.: 16,85 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,89 €/kom (4) 5 89 €/kom kom
Green Vie Proizvod na biljnoj bazi okusa parmezan 100 g Cijena za j.m.: 16,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,66 €/kom (4) 1 66 €/kom kom
Z bregov Krema cheesecake 500 g Cijena za j.m.: 7,78 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,89 €/kom (5) 3 89 €/kom kom
Vindija Sirevi Dimek Polutvrdi dimljeni sir 150 g Cijena za j.m.: 19,93 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Frenchi Brie Meki sir s bijelom plijesni 200 g MultiPlusCard cijena: 3,19 € Cijena za j.m.: 16,95 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,39 €/kom (1) 3 39 €/kom kom
Deliso Gouda Punomasni polutvrdi sir 300 g Cijena za j.m.: 9,97 €/kg Cijena 11.08.2026.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom