Zdenka Original Sirni namaz 150 g

Zdenka Original Sirni namaz 150 g

(0)
2
19 €/kom
Cijena za j.m.: 14,60 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom
kom

Nutritivna deklaracija

  • Energija (kJ/kcal) 1211/293
  • Masti (g) 32
  • Ugljikohidrati (g) 5,3
  • Bjelančevine (g) 7,5
Prosječna hranjiva vrijednost 100g/ml
Energija (kJ/kcal) 1211/293
Masti (g) 32
od kojih zasićene masne kiseline (g) 23
Ugljikohidrati (g) 5,3
od kojih šećeri (g) 3,1
Bjelančevine (g) 7,5
Sol (g) 1,0

Opis proizvoda

Naziv proizvoda:
Sirni namaz. Sadrži minimalno 60% mliječne masti u suhoj tvari.
Neto količina:
150 g
Sastojci / Sastav:
svježi SIR (pasterizirano MLIJEKO, mljekarske kulture, sirilo), MASLAC, MLIJEČNE bjelančevine, kuhinjska sol, zgušnjivači (E407, E410), tvar za želiranje (E508), regulator kiselosti (E330).
Uvjeti čuvanja:
Čuvati na temperaturi od +2°C do +8°C.
Proizvođač:
Zdenka - mliječni proizvodi d.o.o., Trg kralja Tomislava 15, 43293, Veliki Zdenci, Hrvatska

Kupci su ocijenili

0 od 5

I ovi proizvodi bi vas mogli zanimati...

Z bregov Sirni namaz classic 200 g

Cijena za j.m.: 9,95 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom
(2)
1
99 €/kom
kom

Vivis Svježi krem sir 100 g

Cijena za j.m.: 12,90 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom
(2)
1
29 €/kom
kom

Abc Junior Svježi krem sir 100 g

Cijena za j.m.: 13,50 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,05 €/kom
(4)
1
35 €/kom
kom

Vivis namaz svježi sir 200 g

Cijena za j.m.: 10,95 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom
(3)
2
19 €/kom
kom

Abc Classic Svježi krem sir 100 g

Cijena za j.m.: 13,50 €/kg
Cijena 02.05.2025.: 1,05 €/kom
(17)
1
35 €/kom
kom

Korištenje podataka o proizvodu

Iako smo poduzeli sve mjere kako bismo osigurali da je svaka informacija o proizvodima točna, prehrambeni proizvodi se često mijenjaju te se slijedom navedenoga sastojci, količina sastojaka, nutritivna vrijednost, alergeni mogu promjeniti. Prije konzumacije trebali biste uvijek pročitati etiketu tj. deklaraciju proizvoda, a ne se oslanjati isključivo na informacije koje su objavljene na web stranici.

Ukoliko imate bilo kakvih pitanja ili želite savjet o bilo kojoj marki proizvoda K Plus, ili proizvoda drugih dobavljača ili proizvođača, molimo obratite nam se s povjerenjem na Službu za Korisnike.

Iako se informacije o proizvodima redovito ažuriraju, Konzum plus d.o.o. nije odgovoran za netočne informacije. Ovo ne utječe na vaša zakonska prava.

Ove informacije objavljuju se samo za osobne potrebe, a nije ih dozvoljeno reproducirati na bilo koji način bez prethodne suglasnosti Konzum plus d.o.o. niti bez pisane potvrde.

Konzum plus d.o.o.