AKCIJA -20% ! Oral B Advanced Zubna pasta sensitive protection 75 ml Cijena za j.m.: 60,67 €/l NC 30 dana: 5,69 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.04.2026.: 5,69 €/kom (0) 4 55 €/kom kom
AKCIJA -23% ! Home Fleksibilno crijevo 14 mmx150 cm Cijena za j.m.: 4,99 €/kom NC 30 dana: 6,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 (1) 4 99 €/kom kom
MultiPlusCard Wata Kabel USB-A na lightning silikonski 1,0 m MultiPlusCard cijena: 4,99 € Cijena za j.m.: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 5 99 €/kom kom
MultiPlusCard Wata Kabel USB-C na lightning pleteni 1,0 m MultiPlusCard cijena: 4,99 € Cijena za j.m.: 5,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 5 99 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Colgate Max White Expert Zubna pasta 75 ml Cijena za j.m.: 59,60 €/l NC 30 dana: 6,39 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (0) 4 47 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Zorina mast Olive Anti Ox Hidratacija u spreju 100 ml Cijena za j.m.: 133,90 €/l NC 30 dana: 16,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 16,79 €/kom (0) 13 39 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Barcaffe Peru kava, 10 kapsula, 55 g Cijena za j.m.: 74,91 €/kg NC 30 dana: 5,49 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,69 €/kom (0) 4 12 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Skin Naturals Vitamin C Hidratantni gel za dnevnu njegu kože 50 ml Cijena za j.m.: 7,19 €/kom NC 30 dana: 8,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 8,49 €/kom (0) 7 19 €/kom kom
AKCIJA -28% ! Got2b Beach Boy Matt Paste Pasta za kosu 100 ml Cijena za j.m.: 56,90 €/l NC 30 dana: 7,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 5 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Palette Deluxe 4-99 patlidžan 880 boja za kosu Cijena za j.m.: 4,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,79 €/kom (1) 4 79 €/kom kom
AKCIJA -40% ! Mehrzer Glide&Slide Tava 28 cm Cijena za j.m.: 26,99 €/kom NC 30 dana: 44,99 €/kom Vrijedi do: 31.10.2026 (0) 26 99 €/kom kom
MultiPlusCard Touch Cabernet Sauvignon vino 3 l MultiPlusCard cijena: 8,79 € Cijena za j.m.: 3,13 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 03.12.2025.: 9,39 €/kom (0) 9 39 €/kom kom
MultiPlusCard Casa Collection Blu Ray Servis za jelo 18/1 MultiPlusCard cijena: 34,99 € Cijena za j.m.: 49,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 49 99 €/kom kom
AKCIJA -30% ! Pantene Sunkiss Glow Sprej za zaštitu kose leave-in 200 ml Cijena za j.m.: 20,95 €/l NC 30 dana: 5,99 €/kom Vrijedi do: 13.10.2026 Cijena 16.06.2026.: 5,99 €/kom (0) 4 19 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Melem Vitamin Cream Koncentrat super hydrating&glowing 40 ml Cijena za j.m.: 134,75 €/l NC 30 dana: 6,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 5 39 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Biobaza Bees' Honey&Donkey Milk Deo roll-on 50 ml Cijena za j.m.: 59,80 €/l NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 24.01.2026.: 3,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Oral B iO Ultimate Clean Zamjenske glave za električnu zubnu četkicu 4/1 Cijena za j.m.: 7,50 €/kom NC 30 dana: 39,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 39,99 €/kom (0) 29 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Garnier Color Naturals Creme 4.15 ledeni tamni mahagonij Cijena za j.m.: 3,99 €/kom NC 30 dana: 4,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
MultiPlusCard Fun&Fit Oatmeal forest fruit 60 g MultiPlusCard cijena: 0,75 € Cijena za j.m.: 14,83 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 0,89 €/kom (0) 0 89 €/kom kom
MultiPlusCard Biobaza Sun Pekmez za brzo tamnjenje i brončanu put 150 ml MultiPlusCard cijena: 6,69 € Cijena za j.m.: 63,93 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 9,59 €/kom (0) 9 59 €/kom kom
MultiPlusCard Paško Voćni liker naranča 0,5 l MultiPlusCard cijena: 10,99 € Cijena za j.m.: 28,18 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (0) 14 09 €/kom kom
AKCIJA -26% ! Philips 3000 Series Blender HR2041/00 Cijena za j.m.: 32,99 €/kom NC 30 dana: 44,99 €/kom Vrijedi do: 03.11.2026 (0) 32 99 €/kom kom
NOVO AKCIJA -25% ! Polleo Sport Protein Instant zobena kaša apple pie 60g Cijena za j.m.: 1,49 €/l NC 30 dana: 1,59 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 11.09.2026.: 1,59 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
AKCIJA -25% ! Polleo Sport Creatine Direct Prah 105 g Cijena za j.m.: 85,62 €/kg NC 30 dana: 11,99 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 24.02.2026.: 11,99 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
AKCIJA -15% ! Umbro Traka za vježbe snage 35 kg Cijena za j.m.: 8,29 €/kom NC 30 dana: 9,79 €/kom Vrijedi do: 04.10.2026 (0) 8 29 €/kom kom