Purina One Adult Hrana za odrasle mačke piletina i mahune 85 g Cijena za j.m.: 14,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
Purina Gourmet Nature's Creations Hrana za mačke puretina 85 g Cijena za j.m.: 12,82 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (0) 1 09 €/kom kom
Adventuros Nuggets Dopunska Hrana za pse 90 g Cijena za j.m.: 24,33 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Felix Fantastic Hrana za mačke s lososom u želeu 85 g Cijena za j.m.: 9,29 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (0) 0 79 €/kom kom
Purina Friskies 5 Promises Hrana za mačke u umaku s piletinom 85 g Cijena za j.m.: 8,12 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,59 €/kom (0) 0 69 €/kom kom
AKCIJA -16% ! Gerber Organic for Baby Pire kruška 80 g Cijena za j.m.: 16,13 €/kg NC 30 dana: 1,55 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
Purina Dentalife Poslastica za velike, odrasle pse 142 g Cijena za j.m.: 15,42 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Purina Friskies 5 Promises Balance Hrana za pse piletina, govedina, povrće 2,4 kg Cijena za j.m.: 3,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (2) 8 39 €/kom kom
Nestlé Lion Vafel chocolate bar 42 g Cijena za j.m.: 32,14 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,35 €/kom (0) 1 35 €/kom kom
Nestlé After Eight Praline 199 g Cijena za j.m.: 45,18 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (4) 8 99 €/kom kom
Felix Fantastic Junior Hrana za mačiće s piletinom u želeu 85 g Cijena za j.m.: 9,29 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,79 €/kom (0) 0 79 €/kom kom
Purina Dentalife Poslastica za odrasle pse srednje veličine 115 g Cijena za j.m.: 19,04 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,19 €/kom (0) 2 19 €/kom kom
Purina Friskies 5 Promises Junior Hrana za pse piletina, povrće 2,4 kg Cijena za j.m.: 3,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,39 €/kom (0) 8 99 €/kom kom
Kit Kat Vafel chunky 40 g Cijena za j.m.: 33,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,35 €/kom (0) 1 35 €/kom kom
Purina Friskies 5 Promises Hrana za mačke u umaku s govedinom 85 g Cijena za j.m.: 8,12 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,59 €/kom (0) 0 69 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Nestlé NAN OPTIPRO 4 Mliječna formula 800 g Cijena za j.m.: 21,24 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 18,29 €/kom (0) 16 99 €/kom kom
Purina One Mini Active Hrana za pse više okusa 4x85 g Cijena za j.m.: 10,26 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
AKCIJA -14% ! Gerber Organic for Baby Kašica povrće i puretina u umaku od rajčice 190 g Cijena za j.m.: 12,58 €/kg NC 30 dana: 2,79 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,65 €/kom (0) 2 39 €/kom kom
Purina Friskies 5 Promises Omega Hrana za pse govedina i riba 3 kg Cijena za j.m.: 4,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom
Purina One Mini Weight Control Sterilised Hrana za pse više okusa 4x85 g Cijena za j.m.: 10,26 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Nestlé NAN COMFORTIS 2 Mliječna formula 800 g Cijena za j.m.: 21,24 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 19,59 €/kom (0) 16 99 €/kom kom