Dorina Čokolada mousse 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
Dorina Čokolada strawberry&vanilla 95 g Cijena za j.m.: 20,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Čokolada caramel cream&biscuit 270 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 14,41 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (2) 3 89 €/kom kom
Milka Milkinis Čokolada 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Dorina Čokolada creamy hazelnut 98 g Cijena za j.m.: 20,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Toblerone Švicarska čokolada s bademovim nougatom s medom 100 g Cijena za j.m.: 30,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (0) 3 09 €/kom kom
Lindt Excellence Tamna čokolada intense mint 100 g Cijena za j.m.: 52,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 5 29 €/kom kom
Merci Čokolada marcipan 112 g Cijena za j.m.: 27,90 €/kg Cijena 29.07.2026.: 2,79 €/kom (0) 2 79 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica dark chocolate cookies 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 25 €/kom kom
MultiPlusCard Finesse Čokolada strawberry cheesecake 270 g MultiPlusCard cijena: 2,79 € Cijena za j.m.: 14,41 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (0) 3 89 €/kom kom
Riki Čokolada dark riža 200 g Cijena za j.m.: 19,95 €/kg Cijena 14.10.2025.: 4,29 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Lindt Excellence Tamna čokolada caramelised hazelnut 100 g Cijena za j.m.: 52,90 €/kg Cijena 11.12.2025.: 5,29 €/kom (0) 5 29 €/kom kom
Valor Tamna čokolada 70% kakao orange bez dodanog šećera 100 g Cijena za j.m.: 39,90 €/kg Cijena 22.04.2026.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Kandi Confettino Galaxy Mliječna čokolada s draže proizvodom 100 g Cijena za j.m.: 17,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,85 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
Toblerone Švicarska mliječna čokolada fruit&nut 100 g Cijena za j.m.: 30,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (2) 3 09 €/kom kom
MultiPlusCard Dorina Čokolada lješnjak cijeli 100 g MultiPlusCard cijena: 2,09 € Cijena za j.m.: 22,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
MultiPlusCard Ferrero Rocher Čokolada white hazelnut 90 g MultiPlusCard cijena: 2,69 € Cijena za j.m.: 33,22 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Lindt Lindor Čokolada pisatchio 100 g MultiPlusCard cijena: 3,29 € Cijena za j.m.: 36,90 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 3,69 €/kom (2) 3 69 €/kom kom
Kandi Tutti Frutti Explosion Mliječna čokolada 210 g Cijena za j.m.: 9,52 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,19 €/kom (0) 2 00 €/kom kom
Dorina Čokolada domaćica original 300 g Cijena za j.m.: 16,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Milka Čokolada raisins&nuts 90 g Cijena za j.m.: 22,11 €/kg Cijena 27.05.2025.: 2,49 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Kinder Surprise Čokoladno jaje 20 g Cijena za j.m.: 85,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 70 €/kom kom