MultiPlusCard Čoksa Čokolada banana&biscuit 68 g MultiPlusCard cijena: 1,15 € Cijena za j.m.: 20,44 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (4) 1 39 €/kom kom
Merci Čokolada kava i vrhnje 100 g Cijena za j.m.: 27,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (1) 2 79 €/kom kom
Finesse Mliječna čokolada 80 g Cijena za j.m.: 12,38 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,03 €/kom (3) 0 99 €/kom kom
Kinder Schoko-Bons Desert 125 g Cijena za j.m.: 31,12 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,29 €/kom (3) 3 89 €/kom kom
Kandit No Guilt Tamna čokolada bez dodanog šećera, 84% cocoa mix nuts 80 g Cijena za j.m.: 43,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (3) 3 49 €/kom kom
Milka Čokolada jagoda 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 1 99 €/kom kom
Kandit Riki Čokolada riža original xxl 300 g Cijena za j.m.: 17,30 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,69 €/kom (4) 5 19 €/kom kom
Kinder Čokolada mini 120 g Cijena za j.m.: 30,75 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
MultiPlusCard Dorina Čokolada mliječna 80 g MultiPlusCard cijena: 2,49 € Cijena za j.m.: 37,38 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (3) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Nestlé Dessert Corsé Čokolada 200 g MultiPlusCard cijena: 4,49 € Cijena za j.m.: 29,95 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (2) 5 99 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica peanut-chocolate 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 25 €/kom kom
Dorina Čokolada jaffa 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (4) 1 99 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada strawberry cheesecake 300 g Cijena za j.m.: 19,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (4) 5 99 €/kom kom
Finesse Desert choco caramel biscuite 15/1 350 g Cijena za j.m.: 11,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 3 99 €/kom kom
AKCIJA -20% ! Kinder Country 47 g Cijena za j.m.: 28,73 €/kg NC 30 dana: 1,69 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 35 €/kom kom
Dorina Čokolada za jelo i kuhanje 100 g Cijena za j.m.: 20,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 2 09 €/kom kom
Dr.Oetker Tamna čokolada za kuhanje 46% kakao 150 g Cijena za j.m.: 19,93 €/kg Cijena 11.12.2025.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
Nestlé Lion Vafel mini 198 g Cijena za j.m.: 22,68 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (2) 4 49 €/kom kom
Merci Čokolada badem i lješnjak 100 g Cijena za j.m.: 27,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,79 €/kom (1) 2 79 €/kom kom
AKCIJA -37% ! Milka Čokolada extra chunky whole hazelnuts 190 g Cijena za j.m.: 13,11 €/kg NC 30 dana: 3,99 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 20.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 2 49 €/kom kom
Lindt Extra Creamy Čokolada dark 80 g Cijena za j.m.: 46,13 €/kg Cijena 11.12.2025.: 3,69 €/kom (0) 3 69 €/kom kom
Braco Mliječna čokolada 75 g Cijena za j.m.: 21,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,25 €/kom (1) 1 59 €/kom kom
Dorina Čokolada lješnjak 80 g Cijena za j.m.: 23,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
Dorina Čokolada riža 75 g Cijena za j.m.: 25,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (2) 1 89 €/kom kom