Lindt Excellence Tamna čokolada 70% cocoa 100 g Cijena za j.m.: 52,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (2) 5 29 €/kom kom
Toblerone Mliječna čokolada s bademovim nougatom s medom 100 g Cijena za j.m.: 30,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,09 €/kom (7) 3 09 €/kom kom
Dorina Čokolada keks 80 g Cijena za j.m.: 23,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (3) 1 89 €/kom kom
Lindt Excellence Tamna čokolada intense orange 100 g Cijena za j.m.: 52,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (6) 5 29 €/kom kom
Dorina Čokolada punch 100 g Cijena za j.m.: 19,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,45 €/kom (4) 1 99 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Dorina Čokolada riža 220 g Cijena za j.m.: 13,59 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 4,49 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Milka Čokolada noisette 80 g Cijena za j.m.: 23,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (3) 1 89 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada whole hazelnuts 250 g Cijena za j.m.: 23,96 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 5 99 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica chocolate-banana 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (1) 1 25 €/kom kom
Kinder Bueno white 117 g Cijena za j.m.: 30,68 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,19 €/kom (1) 3 59 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada peanut caramel 276 g Cijena za j.m.: 21,70 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (2) 5 99 €/kom kom
Dorina Čokolada lješnjak cijeli 220 g Cijena za j.m.: 22,68 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (0) 4 99 €/kom kom
Kinder Bueno white 97,5 g Cijena za j.m.: 30,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (2) 2 99 €/kom kom
MultiPlusCard Twix Desert 3x(2x25) g 150 g MultiPlusCard cijena: 2,69 € Cijena za j.m.: 19,93 €/kg Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 2,85 €/kom (1) 2 99 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada strawberry 300 g Cijena za j.m.: 16,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,99 €/kom (1) 4 99 €/kom kom
Corny Big Žitna pločica chocolate 50 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 25 €/kom kom
Kandit No Guilt Tamna čokolada bez dodanog šećera 84% cocoa, orange oil 80 g Cijena za j.m.: 43,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (12) 3 49 €/kom kom
Snickers Super+1 Čokolada 112,5 g Cijena za j.m.: 19,47 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,99 €/kom (2) 2 19 €/kom kom
Milka Čokolada hazelnuts 80 g Cijena za j.m.: 23,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 1 89 €/kom kom
Mikado Mliječna čokolada riža 75 g Cijena za j.m.: 21,20 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,09 €/kom (2) 1 59 €/kom kom
Finesse Desert choco peanut 18/1 350 g Cijena za j.m.: 11,40 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Milka Čokolada white 90 g Cijena za j.m.: 22,11 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,49 €/kom (1) 1 99 €/kom kom
Milka Mmmax Čokolada almond caramel 300 g Cijena za j.m.: 19,97 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (1) 5 99 €/kom kom
Dorina Čokolada noisette 80 g Cijena za j.m.: 23,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,89 €/kom (5) 1 89 €/kom kom