AKCIJA -25% ! Bajadera Bombonijera 150 g Cijena za j.m.: 31,40 €/kg NC 30 dana: 6,29 €/kom Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 6,29 €/kom (1) 4 71 €/kom kom
Raffaello Bombonijera 80 g Cijena za j.m.: 33,63 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,39 €/kom (0) 2 69 €/kom kom
Nestlé After Eight orange 200 g Cijena za j.m.: 24,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 4,99 €/kom (3) 4 99 €/kom kom
Toffifee Bombonijera white chocolate 125 g Cijena za j.m.: 23,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
With Love Milka Praline hazelnut creme 44 g Cijena za j.m.: 67,95 €/kg Cijena 27.01.2026.: 2,99 €/kom (0) 2 99 €/kom kom
Manner Mozart Praline 247 g Cijena za j.m.: 27,49 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,89 €/kom (3) 6 79 €/kom kom
Nestlé After Eight Praline 199 g Cijena za j.m.: 45,18 €/kg Cijena 02.05.2025.: 8,99 €/kom (4) 8 99 €/kom kom
Lindt Lindor Praline milk 137 g Cijena za j.m.: 51,02 €/kg Cijena 02.05.2025.: 7,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom