Dolcela Vanilin šećer 8 g Cijena za j.m.: 25,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,10 €/kom (0) 0 20 €/kom kom
Dr.Oetker Original Puding čokolada bez glutena 3x49 g Cijena za j.m.: 11,50 €/kg Cijena 21.02.2026.: 1,69 €/kom (0) 1 69 €/kom kom
Dolcela Puding vanilija 37 g Cijena za j.m.: 18,92 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,43 €/kom (0) 0 70 €/kom kom
Dr.Oetker Pasta od bourbon vanilije 19 g Cijena za j.m.: 120,53 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,29 €/kom (0) 2 29 €/kom kom
Dr.Oetker Kvasac suhi 7 g Cijena za j.m.: 71,43 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,50 €/kom (0) 0 50 €/kom kom
Dolcela Prašak za pecivo 12 g Cijena za j.m.: 16,67 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,10 €/kom (0) 0 20 €/kom kom
Schar Kvasac suhi bez glutena 2x10 g Cijena za j.m.: 89,50 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,79 €/kom (0) 1 79 €/kom kom
Dr.Oetker Naranča aroma 38 ml Cijena za j.m.: 47,11 €/l Cijena 02.05.2025.: 1,69 €/kom (1) 1 79 €/kom kom
SUPER PRILIKA ! Garden Good Grožđice tamne 180 g Cijena za j.m.: 5,83 €/kg Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (2) 1 05 €/kom kom
Dr.Oetker Čokoladne kapi od tamne čokolade 75 g Cijena za j.m.: 46,53 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,49 €/kom (1) 3 49 €/kom kom
Dr.Oetker Desertni preljev okus čokolada 200 g Cijena za j.m.: 15,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 3,10 €/kom (0) 3 09 €/kom kom
Kresto Grožđice sultan 200 g Cijena za j.m.: 7,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,49 €/kom (0) 1 49 €/kom kom
Dr. Oetker Dekor roza kristalići 10 g Cijena za j.m.: 69,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (0) 0 69 €/kom kom
Bio Zone Kokosovo brašno eko 200 g Cijena za j.m.: 6,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,29 €/kom (0) 1 29 €/kom kom
Dolcela Perfetta puding čokolada 80 g Cijena za j.m.: 13,63 €/kg Cijena 24.06.2025.: 1,09 €/kom (0) 1 09 €/kom kom
Dr. Oetker Dekorativne mix perle 10 g Cijena za j.m.: 69,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 0,69 €/kom (1) 0 69 €/kom kom
Dr.Oetker Boja za kolače crvena 10 g Cijena za j.m.: 159,00 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,59 €/kom (0) 1 59 €/kom kom
Šafram Mak plavi u zrnu 200 g Cijena za j.m.: 9,95 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,12 €/kom (0) 1 99 €/kom kom
Kandit Dessert Chef Čokolada usitnjena 100 g Cijena za j.m.: 22,90 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,89 €/kom (1) 2 29 €/kom kom
Dolcela Preljev za torte svijetli 3x13 g Cijena za j.m.: 53,59 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,09 €/kom (0) 2 09 €/kom kom
Dr.Oetker Puding Special za Dubai deserte style okus pistacija 80 g Cijena za j.m.: 14,88 €/kg Cijena 11.12.2025.: 1,19 €/kom (0) 1 19 €/kom kom
GreenLab Slatki list stevije 200 g Cijena za j.m.: 29,45 €/kg Cijena 02.05.2025.: 5,31 €/kom (2) 5 89 €/kom kom
Dolcela Šlag hit 4x42 g 3+1 gratis Cijena za j.m.: 26,19 €/kg Cijena 02.05.2025.: 2,55 €/kom (0) 3 30 €/kom kom
Dr.Oetker Džemfix extra 25 g Cijena za j.m.: 55,60 €/kg Cijena 02.05.2025.: 1,39 €/kom (0) 1 39 €/kom kom
Šafram Extra Suho grožđe 200 g Cijena za j.m.: 4,95 €/kg Cijena 14.10.2025.: 0,99 €/kom (0) 0 99 €/kom kom