Santa Lucia Merlot Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 7,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 3,99 €/kom (0) 5 69 €/kom kom
Vina Laguna Festigia Castello Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 21,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,99 €/kom (2) 15 99 €/kom kom
Vina Skaramuča Pošip Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 21,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 15,39 €/kom (0) 16 19 €/kom kom
Vina Belje Cabernet Sauvignon Kvalitetno vino 1 l Cijena za j.m.: 7,05 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,05 €/kom (1) 7 05 €/kom kom
Lectus Malvazija Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 17,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 12,05 €/kom (0) 12 99 €/kom kom
Vina Laguna Festigia Cabernet Sauvignon Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,45 €/kom (1) 14 99 €/kom kom
Iločki podrumi Kapistran crni Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,13 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,85 €/kom (2) 6 85 €/kom kom
Plantaže Crnogorska Malvazija vino 0,75 l Cijena za j.m.: 16,65 €/l Cijena 27.11.2025.: 12,49 €/kom (0) 12 49 €/kom kom
! Carsko Vino Graševina Suho vino 2 l Cijena za j.m.: 1,75 €/l Vrijedi do: 06.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 5,29 €/kom (0) 3 49 €/kom kom
Gospoja Vrbnik Žlahtina Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 8,00 €/kom (3) 10 99 €/kom kom
Henkell Trocken Piccolo Pjenušavo vino 0,2 l Cijena za j.m.: 19,95 €/l Cijena 02.05.2025.: 4,29 €/kom (0) 3 99 €/kom kom
Plantaže Vranac Pro Corde Vino 0,75 l Cijena za j.m.: 14,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,05 €/kom (1) 10 99 €/kom kom
Vina Belje Cabernet Sauvignon Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 14,99 €/kom (0) 14 99 €/kom kom
Krauthaker Paralela Crveni cuvée vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,59 €/kg Cijena 02.05.2025.: 6,25 €/kom (0) 7 19 €/kom kom
Benkovac Cuvée Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (0) 6 99 €/kom kom
Vina Belje Goldberg Graševina Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 36,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 27,49 €/kom (2) 27 49 €/kom kom
VinaKoper Sladki Refošk vino 0,75 l Cijena za j.m.: 13,72 €/l Cijena 02.05.2025.: 10,29 €/kom (0) 10 29 €/kom kom
Vinarija Dingač Postup Vrhunsko vino 0,75 l Cijena za j.m.: 19,59 €/l Cijena 02.05.2025.: 13,59 €/kom (0) 14 69 €/kom kom
Franc Arman Teran Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 24,52 €/l Cijena 02.05.2025.: 17,05 €/kom (0) 18 39 €/kom kom
Jeruzalem Ormož Rumeni Muškat vino 0,75 l Cijena za j.m.: 10,65 €/l Cijena 29.07.2026.: 7,99 €/kom (0) 7 99 €/kom kom
Vina Erdut Zweigelt Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 9,32 €/l Cijena 02.05.2025.: 6,99 €/kom (1) 6 99 €/kom kom
Milatić Cuvee vino 0,75 l Cijena za j.m.: 10,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 7,45 €/kom (4) 7 99 €/kom kom
MultiPlusCard Pjenušac Henkell Trocken Dry 0,75 l MultiPlusCard cijena: 9,99 € Cijena za j.m.: 14,65 €/l Vrijedi do: 04.10.2026 Cijena 02.05.2025.: 10,55 €/kom (0) 10 99 €/kom kom
Plavac mali Kvalitetno vino 0,75 l Cijena za j.m.: 8,65 €/l Cijena 02.05.2025.: 5,59 €/kom (1) 6 49 €/kom kom
Pjenušac Freixenet Ice Cuvee Especial 0,75 l Cijena za j.m.: 15,99 €/l Cijena 02.05.2025.: 11,99 €/kom (0) 11 99 €/kom kom